Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha nincs faceboo...

Miért baj az, ha nincs facebookom?

Figyelt kérdés
szóval.. már mindenki ott lóg ott ismerkedik stb. de engem egyáltalán nem vonz, és amikor megkérdezik hogy van e fb-m, és mondom hogy nincs, kb úgy néznek rám.. mintha valami hatalmas hibát követtem volna el.
2013. márc. 6. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nem baj, és egyre több ember törli magát. én azért vagyok fenn, mert könnyebb tartani a kapcsolatot a többiekkel, meg sok infó ott terjed. felrakják az anyagot a csoportba és kész, mindenki megnézheti.
2013. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha téged nem akadályoz a kapcsolattartásban... én is szivesen törölném magamat. de kell a sulihoz, meg 1-2 emberrel ott szoktam beszélgetni, mert már az msn meg a skype nem divat. ha ők nem lennének törölném magamat, mert soha semmilyen állapotot nem szoktam kitenni, és nem lájkolok összevissza mindent. van fent rólam 3 profilkép, meg kb 20 amin bejelöltek. meg sosem kommentálok szinte semmit. rám emiatt is furán néznek.
2013. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Én már ezerszer megbántam, h egyáltalán felregisztráltam, csak a gond van vele. Amúgy nem tudod magadat csak úgy törölni, mert bár elvileg van ilyen funkció, gyakorlatilag semmire nem jó, mert pár napon belül önmagát "állítja helyre". Külföldön volt is ebből patália, vki beperelte a Facebook-t emiatt, nem tudom, milyen eredménnyel.
2013. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Üdv a klubban :))
2013. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pacsi :D
2013. márc. 6. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj.

Ha valaki valamiben más, mint a többi, arra hajlamosak ufóként nézni, de ugyebár "csak a döglött hal úszik az árral". :)

2013. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Az is erős túlzás, hogy MINDENKI ott lóg és ismerkedik, mert például én sem, és még sokan mások sem. Gondolom, kamasz vagy, és a kortársaid néznek rád úgy emiatt, mintha hatalmas hibát követtél volna el. A kamaszok körében nagy divat manapság a FB, de ne aggódj, pár év alatt le fog csengeni ez az egész. Vannak ilyen mániák időnként, mint pl. volt az MSN, meg a MyVip, meg a többi.
2013. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Sokkal nagyobb baj, hogy ettől egyedinek érzed magad, pedig csak átálltál egy másik sorba.
2013. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem érzem én magam egyedinek. :)
2013. márc. 7. 18:58
 10/12 A kérdező kommentje:
csak tudod kicsit bosszantó.. hogy ha már nincs fb-d, akkor te egy senki vagy.
2013. márc. 7. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!