Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 17/F volna 1 kérdés: miért...

17/F volna 1 kérdés: miért baj ha szeretem Justin Bieber zenéit?

Figyelt kérdés
mindenki ezzel szivat
2013. márc. 6. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert tehetségtelen tinisztár akit a média adott el. Nem ő írja a dallamot sem a szöveget. Egyszerűen felénekli. A könnyűzenében rengeteg tehetség van, akik megdolgoztak érte, hogy ott lehetnek David Guetta, Pitbull, Chris Brown, Usher...
2013. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha átlagban nézzük a te korosztályodat akkor nem gáz, mivel elég nagy ízlésficamotok van. A mai zenék nagy része minősíthetetlenül sz@r. Tehát, ha azt mondják neked, hogy sz@r zenét hallgatsz egyszerűen mond azt, hogy "pont annyira rossz mint amit te hallgatsz".


Bajnak meg semmiért nem baj, miért lenne baj, max. gáz, de az is csak akkor, ha te azt érzed. Szégyenkezni meg nincs okod, hiszen ahogy írtam a korosztályod nagy része pont ilyen ZS kategóriás zenéket hallgat. (Én véleményem)

2013. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) lehet hogy nem ő írja de jó hangja van és nekem teccik a zenéje
2013. márc. 6. 22:01
 4/10 Antimod ***** válasza:
100%
Nekem aztán nem baj, és ha tetszik, neked, akkor hallgasd. Azzal senkinek sincs joga vitatkozni, hogy mi tetszik valakinek. Aztán majd vagy változik az ízlésed, vagy nem.
2013. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert korunk egyik legszínvonaltalanabb előadója. Ha neked ez tetszik, az téged minősít. Ez a kérdés körülbelül olyan, mintha azt kérdezted volna, miért baj az, hogy szeretsz emberi ürüléket enni?
2013. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A legtöbb ember irigy csak még magának sem ismeri be. Biber 19 éves és már milliárdos, ezt sokan képtelenek elfogadni.
2013. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
egyáltalán nem baj :) nekem bejön..és még kb 32 millió Belieber lánynak ;)akik fikáznak azokkal ne foglalkozz. a dalszövegei többségét igenis Ő írja. És ha engem kérdezel, jó, hogy vannak olyan fiúk akik nem gúnyolják :) I love Boybeliebers !! :) Belieber voltam :) Egyébként meik a kedvenc számod?? :)
2013. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem vagyok rangója nem is minden számát szeretem de a mostaniakat már igen :) szóval én is kedvelem a zenéit a mostaniakat. Az a baby s szám meg télleg rohadt gáz lett :S
2013. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tóth Szabolcs (RoMe válasza:
Justinnal engem ki lehet üldözni a világból, de aki szereti, az szereti PONT NEm baj!
2014. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy média által felnyomott,száradt pö.csű kis patkány,a szövegének meg magának a "csávónak" sincsen semmi mondanivalója sem.
2014. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!