Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szeretem az osztálytársaim...

Nem szeretem az osztálytársaimat, bennem van a hiba mindenképp? 18/F

Figyelt kérdés

Már közel 3,5 éve suliban állandóan jó pofizok olyanoknak akiket nem szeretek.

Eddig mindig azt gondoltam hogy bennem van a hiba, és tepertem nekik hogy valamennyire jó fejek legyenek velem. Én próbálok kedves lenni velük, és sulin kívül vannak is haverjaim akikkel bármikor el lehetek, de az osztálytársakkal más a helyzet. Kihasználnak, bunkók, és semmire sem néznek. Még 1,5 évem van, és mai naptól fogva eldöntöttem hogy levegőnek fogom őket nézni. Meguntam az állandó teperést, és ma olyan voltam velük, mint ők velem, és remélem hogy nem gondolom meg magamat. Miért erőltessem azt hogy megváltozzak, ha tudom hogy nem helyes. Az osztály nem valami jó tanuló, tavaly 6 ember bukott, és csak a mobil telefon meg az ilyen divat cuccok érdeklik őket, amik engem hidegen hagynak. Gondolom azért ennyi idő alatt csak kellene lennie egy havernak az osztályból, vagy valaki akivel eltudok beszélgetni. Mi a véleményetek erről?


2013. jan. 29. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát valahogy próbáld meg azt, hogy ne jópofizz velük, de ne is legyél velük túl bunkó szerintem, mert ellenségeskedni sem jó... ha három és fél év alatt nem találtál normális barátokat az osztályban akkor már nemhiszem hogy ott fogsz ilyet találni, de ez nem baj ha vannak más barátaid. Az osztályomban én is csak 4-el vagyok jóban, de velük nagyon és talán véletlen, hogy így összehozott minket a sors, a többiek nekem is furcsák nagyon néha, de hát köszönünk egymásnak azt ennyi.


18F

2013. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én akit utáltam gimiben azzal nem jópofiztam... ennek az lett az eredménye, hogy gimi után kedvesebbek hozzám mint azok akikről azt hittem, hogy a barátaim. Amúgy már én sem utálom őket. Minek jópofizol? Pont ezért olyanok veled amilyenek... mert látják rajtad a kétszinűséget!
2013. jan. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!