Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 4 éve nem láttam de még...

4 éve nem láttam de még mindig szeretem? Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok.Volt egy lány akivel 3 évig jártam.22 éves voltam amikor összejöttünk,ő 2 évvel fiatalabb,aztán a sors elválasztott akkor minket.Nekem családi komoly gondjaim voltak,ő neki pedig másik országba kellett menni majd én is egy másik országban kötöttem ki.Mondhatom hogy életem szerelme volt és én is neki.Szakítás után egyszer véletlenül össze futottunk 2 év múlva,én is pont itthon voltam és ő is.A nyakamba borult egyből úgy hogy ott volt mellette az aktuális barátja,szinte sírva mondta hogy ennyire senkit nem szeretett és hiányzom neki és sokat gondol rám.Jó kapcsolatunk volt,igazi tűzes szerelem volt ami mellett jól kijöttünk egymással.Minden benne volt ebbe a kapcsolatba amit még senkivel nem éltem meg és ő sem ezt be is vallotta.Aztán párszor találkoztunk de ismét közbe szólt a sors.De nagyon sokszor gondolok rá a mai napig .Azóta igazi nő lett én meg férfi.A mai napig nem állapodott meg ő sem.Voltak kapcsolatai és nekem is,de egyik sem volt az igazi.Tudom hogy ő is így van ezzel.1 éve találkozott anyámmal mert itthon volt és akkor is érdeklődött hogy mi van velem.Úgy érzem hogy talán most jönne el a mi időnk hogy kiteljesedjen ami annak idején félbe maradt.Úgy tudom most nincs senkije neki.Vajon érdemes lenne közelednem feléje?Ha igen akkor hogyan érdemes ennek neki állni hogy már nem láttuk egymást 4 éve?Nem akarom hgy rosszul süljön el a dolog vagy esetleg hülyét csináljak magamból.Hogyan lehetne puhatolózni vajon hogy hányadán állhat velem?Azt tudom hogy nem közömbös velem ,de nem tudom hogy lenne e értelme...vélemény?Nagyon szerettük egymást és sokszor mondta még évek múlva is hogy sokat gondol rám és senkivel nem volt ilyen jó mint velem.Ezt én is így gondolom...
2013. febr. 13. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg facebookon... manapság már mindenki ott van és ott is éli sz életét... :)
2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hsizem, hogy szereted, inkább hiszem azt, hogy a valahai emlékbe és a valahai lányba vagy szerelmes.

Négy év nagy idő, ő is és te is sokat változtatok (jó esetben).


Ha akarod, vedd fel fele a kapcsolatot, és kezdjétek előről. De akkor azt is tudd, hogy ez már egy kicsit más lány lesz, mint a sok évvel ezelőtti, és te is más vagy kissé, mint anno voltál.

2013. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 18:37



Már megtaláltam szerencsére.De nem tudom hogyan indítsak...nem akarok magamból hülyét csinálni.Bár úgy tudom nincs senkije de aztán kitudja.Nem akarom hogy egyből azt érezze hogy betámdaom és el riasztani sem szeretném.Valahogy finoman kellene közelednem feléje hogy ne gondoljon bele dolgokat.Hiszen 4 éve nem láttuk egymást,így nehéz közeledni feléje.Nem akarom hogy rosszul süljön el a dolog.Lehet hogy egyenlőre be kellene jelölnöm és majd közbe kiderül..ma találtam meg amúgy az fb-n.

2013. febr. 13. 18:41
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 18:40



Nem akarom onnan kezdeni.Hiszen én is más lettem és ő is,ez evdidens.Ez nem kérdés.De lehet hogy pont ezért most még jobban működne hiszen én is koforrot személyiség lettem és ő is.Magyarul felnőttünk..

2013. febr. 13. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be, írj neki, hogy régen találkoztatok, mi van vele, stb. Majd meglátod hogyan reagál. Ha úgy látod a válaszai alapján, hogy megér egy találkozást a dolog, akkor hívd el pl. egy cukrászdába, aztán ha személyesen is találkoztatok, beszélgettetek, sokkal okosabb leszel, hogy lehet-e folytatása a dolognak.
2013. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3: Az exkedvesedhez NEM tudsz úgy közeledni, hogy ne gondoljon bele dolgokat.:D

Főleg ha a kedvesi kapcsolat megszakadása után minden emberi kapcsolatot is megszüntettetek. Erről tehát ne is álmodj..:)

Neki ha csak annyit mondasz, mukk, az is AZT jelenti.:)

2013. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 18:55



Igen erre már én is gondoltam.De azóta már sok víz lefolyt a dunán én is más ember lettem és ő is.A kapcsolat megszakítás nem szándékos volt igazából,de teljesen más utakra sodort minket a sors és esély sem volt hogy találkozzunk.Amikor nem voltam fennt a facebookon és ő sem szerintem,mert néztem a regisztrációt és ő sem régen regisztrált be,azt sem tudtok hogy ki hol van a világban vagy mi van vele,él e vagy hal.akkor még nem volt ez a nagy fb imádat:)) Én egy más országba vagyok és ő is,amiről nem is tudtunk,azt tudtam hogy melyik országba ment,de most már nem ott van,hanem máshol.

2013. febr. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!