Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb bátnőm utálja a...

A legjobb bátnőm utálja a fiút akivel együtt vagyok. Olyat állít róla ami nem is igaz. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom tud énekelni (nyert egy hangversenyt 2009ben) tud zongorázni és most kezdett gitározni, inkább ilyen rosszfiús alkat ezt úgy értem hogy van fülbevalója de más nem. nem cigizik, nem alkoholizál, nem drogozik és nem is bandázik, csak az arca és a szeme olyan sunyisan néz ki és babás arca van és kissunyisan néz ki. Egyszer mesélte h tud énekelni, zongorázni, gitározni és bnöm beállítota őt "nagymenőnek" meg nagyon fiúsan megy "menő járás" és emiatt azt mondja bnöm h fényezi magát. De már vagy 1 éve járunk és eddig tökre bírta, most meg az utóbbi 1-2 hétbe stresszes meg depis és beállítja minden sz*rnak meg minden. Mellesleg a barátnőm barátja az én barátomnak az eggyik jó barátja ( szobatársa) . Mit tegyek hogy elhiggye hogy nem olyan amilyennek ő hiszi? Vagy ez csak a "stesszes hét" miatt van?

válaszokat előre is köszi.:)



2013. jan. 24. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és mé annyit:

én 17 éves vagyok barátom 19, legjobb barátnőm 17 éves a barátja 18.

2013. jan. 24. 22:30
 2/3 anonim válasza:

Én megmondanám a barátnőmnek, hogy szálljon le a páromról.

Nekem mindig is fontosabb volt és lesz a párom a barátaimnál. :)

2013. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lehetséges hogy csak féltékeny mert ti jobban összeilletek mint ők,vagy ti jobban elvagytok egymással
2013. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!