Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS, melyik albiba költözzek?...

SOS, melyik albiba költözzek? Segíts dönteni!

Figyelt kérdés
III. kerület ott 3-an laknánk és mindenkinek külön szobája lenne, vagy VII. kerület, Városligethez közel, ott szobamegosztással laknánk és 4-en, tehát ketten laknánk egy szobában. Melyiket választanád és miért? Árban ugyanannyi.
2013. márc. 8. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

III. kerületnél is függ, hogy konkrétan hol. Ha mondjuk a Bécsi út belső végénél, akkor azt választanám. A közlekedés egész jó (most a dugót nem számolom), és persze a külön szoba sokat nyom a latban. Viszont a III. kerületnek vannak elvarázsolt részei is, ami kb egy Bermuda háromszög, ha egyszer bekerülsz :)

A VII. kerület egyértelműen jobb közlekedésileg, relatíve közelebb van mindenhez (kivéve a solymári Auchant. Ahhoz a III. kerület van közelebb)

Szóval én a III. kerületet választanám, hacsak nem valami nagyon eldugott részben van, a külön szoba miatt.

2013. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

te ismered magadat, milyen preferenciáid vannak.


nos, én olyan ember vagyok, aki igényli a saját szobát. ha csak nincs a világ fütyijén az a 3. kerületi pecó, akkor oda költöznék. a 7ker nekem nem vonzó, különösen ott a Keleti felé eső része. marha jól hangzik, h Városliget, de azért a pályaudvar is egy köpésre van. ott meg egy halom zűrös alak mászkál. nekem nem hiányoznának.


suli/meló melyikhez van közelebb? mivel utálok órákat szopkodni a redvás BKV-n, így lehet, h ez is szempont lenne, felülírva az úri igényeimet.


de lehet, h nem. azért majdnem felnőttként egy közös szoba valami idegennel nem valami felemelő érzés, pláne ha én hajnalig püfölném a laptopot ő meg aludna, vagy fordítva.

2013. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én egyértelműen a 3-kert. A 3 ker relatív hangulatos kerület, a külön szoba szerintem hatalmas előny és még a 3 ker sincs annyira kint, hogy nagyon lehetetlen legyen bejutni onnan.

Ezzel szemben a 7 ker zsúfolt, koszos, büdös és még saját szobád se lenne...szerintem azt a napi fél óra tömegközlekedést bőven megéri...

2013. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

III. ker.-it.

A külön szoba miatt.

2013. márc. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A VII. kerület István utca. A III. kerület nem tudom még pontosan, valahol a Hév megállótól 5 percre, Békásmegyeren.
2013. márc. 9. 07:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és Csepelen dolgozom. Max. napi 2 óránál többet nem szeretnék utazni oda-vissza.
2013. márc. 9. 07:36
 7/11 anonim ***** válasza:
és Csepelen vagy a közelében nincs albi?
2013. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
35.000-et szánok rá rezsivel együtt. Örülök, hogy találtam ennyiért elfogadhatót.
2013. márc. 9. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, neee, ezt ne csináld, egyiket se fogadd el akkor!!

Keress Csepelen vagy Erzsébeten albit. Biztos hogy találsz ennyi pénzért!

2013. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én a helyedben a III. kerületit választanám a saját szoba miatt. ha eljön a barátod vagy barátnőd senki nem fog zavarni benneteket.


egyértelmüen a III. kerületi lakás.

2013. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!