Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iskola váltás megoldás erre a...

Iskola váltás megoldás erre a problémára? Részletek lent

Figyelt kérdés
Összevesztem 3 barátnőmmel. 2 utál és nem mondta meg hanem én derítettem ki. A 3. meg átpártolt a két volt barátnőmhöz. Ők hárman legjobb barátnők. Mással nem nagyon vagyok túl jóba. Nagyon egyedül érzem magam. A szüleimet nem tudom meggyőzni hogy vigyenek át másik suliba csak jövő tanévben mehetek. Mit tegyek addig?
2013. márc. 10. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez mindennapos dolog, ilyen apróságok miatt nem szokás iskolát váltani. Tudom, hogy ez neked most óriási bajnak tűnik, és meg is értelek, mivel én is voltam kamasz. De iskolát váltani akkor szoktak, ha valakit megvernek az osztálytársai vagy ilyesmi, nem akkor, ha összevesznek. Az összeveszés a mindennapi élet része, még akkor is, ha nem kellemes.

Addig is barátkozz másokkal, legyél mindenkivel barátságos, próbálj meg új barátokra szert tenni. Ne beszélj ki senkit, ne pletykálkodj, és ne állj neki bosszút állni. Egyszerűen csak legyél kedves mindenkivel, és a dolgok majd szépen apránként maguktól helyrejönnek.

2013. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak ők voltak nekem (barátaim). Mással nem is igazán barátkozok. Nálunk már megvannak a csoportok nem nagyon szokott átjárás lenni közöttük.
2013. márc. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!