Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ember az aki csak...

Milyen ember az aki csak azért töröl ki facebookon, mert nem nézek meg egy filmet, amit neki ajánlottak?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt nyáron kezdtünk el beszélgetni facebookon, nem Magyarországon él. Eddig jól el tudtunk beszélgetni, de mióta megmondtam neki, hogy sehogy sem értem a matekot, és felmentést is adtak. A fejébe vette, hogy egy pszichológus tudna segíteni, hogy megértsem a matekot. Mondtam neki, nincs semmi bajom, amivel pszichológushoz kéne járnom, de szerinte van. Csütörtökön mondta, hogy ajánlottak neki egy filmet, A titkot, ami állítólag agyhelyrehozó, és írta, hogy utána még a matekot is tudni fogom. Mikor mondtam neki, hogy engem nem érdekel, nem fogom megnézni, én nem az ilyen filmeket szeretem, erre azt írta, ha nem nézem meg akkor kitöröl. Mondta, hogy a hozzá állásom is negatív, meg nem akarok magamon segíteni, de ha egyszer nincs semmi bajom?! Írtam, hogy így sem érdekel, erre kitörölt.
2013. márc. 11. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Fanatikus.

Egyébként melyik részét nem érted a mateknak?

2013. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyenleteket, mértani sorozatokat, amiket gimiben tanulunk. De már nem járok suliba. egyébként 20 éves lány vagyok.
2013. márc. 11. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretnéd érteni?
2013. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, én megnéztem A titkot, szerintem marhára idegesítő volt. igazából semmi újat nem mondott (én pl. agykontrollos vagyok), de azt ilyen nagyon amerikaias köntösben, hogy hú, titkolták, de hú, te is meg tudod tenni, hú, de jó lesz neked most már, minden álmod valóra válik, stb. stb.

aki meg ezért kitöröl, az egy idióta.

2013. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretni szeretném érteni, de sehogy se ment.

Az egyik osztálytársam sokat segített, magyarázott, ő nagyon jó matekos, sokszor még a tanár is odajött hozzám,. míg a többiek csinálták a feladatot, de nem megy.

2013. márc. 11. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jartal hogy mar nem az ismerosod. ;)
2013. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!