Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Csak adogass...

Hogyan csináljam? Csak adogassam az önéletrajzom be mindenhova?

Figyelt kérdés
Gondolom sokaknak probléma, hogy hogyan álljon neki munka keresésnek.Holnap megyek be Pécsre, de nem tudom hova menjek.Gondoltam bemegyek az árkádba, mert ott mindig keresnek eladókat.De hogyan tegyem ezt?Menjek be üzletekbe?vagy csak oda ahol ki van írva h keresnek eladót?
2013. márc. 13. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

anyám tanácsa: "vedd nyakadba a várost kislányom és mindenhova add be az önéletrajzod."

Mondja ezt ő ugy hogy 30 éve egy helyen dolgozik... de persze manapság ha nincs szakmát és/vagy tapasztalatod akkor kocsmába se mehetsz pultosnak... (max ha befekszel a fönök alá)

2013. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom.Voltam már eladó, étteremben pultos...
2013. márc. 14. 00:30
 3/3 A kérdező kommentje:
de add át anyudnak, hogy köszönöm :)
2013. márc. 14. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!