Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nőknek minek kell mindenhova...

A nőknek minek kell mindenhova retikül/kistáska?

Figyelt kérdés

Miért?

Én férfiként elviszek mindent a zsebembem, telefon, pénztárca, kulcsa. Ennyi, és van db zseb a farmeromon.


A nők meg kis táskával mászkálnak folyton.


Mit kell oda besüríteni?


Nem fér be egy doboz tampon a zsebükbe?


2011. nov. 9. 06:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

:) Benne van: kulcs, tárca, telefon ez alap

nálam még benne van: szájfény, toll, tükör, naptár, tictac, zsepi, kocsikulcs (és ezekre mind szükség van :) )

Ennyi minden nem férne el a zsebemben, ha lenne...:-D

A feszülős farmerbe max. papírpénzt, vagy zsepit tudnék bepréselni, a szoknyáimon meg nincs zseb. Kabátba meg nem rakok fontos dolgokat, mert kieshet.

2011. nov. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a férfiak sose fogják megérteni.

Az én táskámba is van egy csomó "hasznos" dolog. Ha jól körülnéznék benne, talán még harcoló német alakulatot is találnék.


Amúgy a férfiak pl. édesapám a zsebeivel túltesz a kistáskámon. :)


Most én kérdezek. A férfiak miért visznek magukkal mindenhová bicskát? Hátha kell valamit vágni útközben? :)

2011. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

"Nem fér be egy doboz tampon a zsebükbe?"


Látom nagy tisztelője vagy a női nemnek...

Édesanyádtól kellett volna ilyen stílusban megkérdezni, vagy valamelyik nőrokondtól.

2011. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Most ezért emeled magad piedesztálra, mert elfér a zsebedben pár dolog. Miért zavar téged ennyire?


Én nem kistáskát hordok, jobban szeretem a nagyobbakat,

elfér benne az összes irat, dossziék, sminkeléshez való eszközök, stb.

Amúgy a legtöbb férfiismerősöm hord magával táskát, vagy hátizsákot, az nem zavar drága?

2011. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
igen, pasiknál ennyi cucc van, aztán jön mindenki, hogy adjak tollat, papírt, zsebkendőt, sebtapaszt, nejlonzacskót, egy korty vizet, rágót.......
2011. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

"Nem fér be egy doboz tampon a zsebükbe?"


Igen, képzeld csak el, nem fér bele! A feszülős női farmeroknak nincs olyan nagy zsebe, mint a bővebb szabású férfi nadrágoknak. Legfeljebb egy zsebkendő fér el bennük és annyi. Ha a telefonomat rakom zsebre, annak a fele már akkor is kilóg belőle, ha csak állok. Ha pedig behajlítom a lábam (leülök, leguggolok), azonnal kiesik. Egy nagyobb kulcscsomót meg pénztárcát belegyömöszölni fizikai lehetetlenség lenne. A szoknyáimon, szövetnadrágjaimon pedig egyáltalán nincs is zseb.

2011. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az én táskámban nincs sokkal több holmi, mint egy átlagos férfi zsebében. Nem hordok magamnál sminkcuccokat, kistükröt és egyéb mihaszna dolgokat. Minek is, ha indulás előtt már elintéztem a szépítészetet...


Én azért zordok magamnál táskát, mert 1: hozzászoktam, hogy valami lóg a vállamon. Ha nincs ott a táska, megőrülnék. Ez gondolom még kisiskolás koromból ragadt rám.

2: Bármikor bejöhet, hogy hazafele vennem kell pár holmit. Zsemle, vaj, hús, zöldség, bármi. Nos, mivel UTÁLOK, de tényleg UTÁLOK szatyrot cipelni a kezemben, ezért belepakolok mindent a válltáskámba.


Namegaztán: van, hogy a női nadrágokon, kabátokon nincs akkora zseb, hogy minden beleférjen. Van, hogy egyáltalán nincs zsebünk.


Tamponra meg csak annyit, hogy egy hónapban azt csak pár napig hordunk magunknál, akkor is (legalábbis én) nem egy egész dobozzal, hanem csak pár darabot.

2011. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítve az előző hozzászólásokat, baromi esztétikus is lenne egy nő férfimódra teletömött zsebekkel...

Egy pasi sem mutat túl jót a teletömött zsebekkel - csak ők ezt hajlamosak nem észrevenni.

De tipikus ez a hozzáállás. Indulás valahová: neki nincs szüksége sok dologra. Én viszem a táskám. Odaérünk. Kellene egy toll. Nálam van. Kicserepesedtek az ajkai, van-e rá valamim? Persze van. Kellene egy zsebkendő, de a kabátzsebében maradt, ami már a fogason van, gáz volna visszamenni érte, adnék? Adok. És ha már van táskám, legyek szíves eltenni a kocsikulcsot, mert az asztalra letenni tahóság. Ha meg a zsebében hagyja, akkor szúr. És megkarcolja a mobilt. Ok. És akkor már a pénztárcáját is tegyem el, mert nyomja, ha leül. A mobil maradhat. Bár úgysem keresi senki. Inkább ki is kapcsolja most, és azt is eltehetem. Na bumm. :)

2011. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb női nadrágnak nincs zsebe, de egyénként is hogy néznénk ki teletömködött far és oldalzsebekkel? Nem nőies.


Mi van egy táskában? Pénztárca, iratok, kulcs, zsebkendő, mobil - ezek mindenképp. Egy zsebbe nehezen férne be

2011. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a női ruhák kicsit másképp vannak szabva mint a férfi ruhák. Képzeld el milyen hülyén nézne ki a nő veszülős farmerban, karcsúsított vonalú kiskabátban kitömött zsebekkel. A minimum ami kell: Pénztárca, kulcscsomó, papírzsebkendő, iratok, telefon. Ez az alap. Ezen kívül nekem mint vállalkozónál: Jegyzetfüzet, számlatömb, (néha mérőszalag) ééés igeeen, ahogy említetted, tampon vagy tisztasági betét. És hát igen, a férjem nem hord semmilyen táskát, mert semmilyen nem tetszik neki, de ha együtt megyünk valahova, az én táskámba gyűri bele a dolgait, mert azért ő sem szereti kitömni a zsebét.
2011. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!