Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan összekevernek az ikertes...

Sokan összekevernek az ikertesómmal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mind a ketten ugyanolyan nagyszájú központi emberek vagyunk akiket szinte mindenki ismer és általában szeretnek. A közelebbi barátaink meg tudnak különböztetni minket de másoknak nehezen megy. Év eleje óta egy iskolába és osztályba is járunk.

A stílusunk más, ő mindenféle szinű cuccot szeret én inkább a sötétet. Rövid a hajunk is, egyforma magasak vagyunk meg állítólag nagyon hasonlítunk.

Nem bírom megszokni. Lehet tenni valamit?

18/F


2013. márc. 14. 13:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ikrek szoktak hasonlítani állítólag.
2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
AZ egyetlen, hogy megszokod, vagy kitüzöl magadra egy táblát, hogy én NEM X vagyok, hanem a testvére. Sajnos ikrek esetében ez mindig igy van, ha hasonlitanak egymásra.
2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Kéne valami, ami megkülönböztet titeket. Nem egy tetkó, de valami jobban látható dolog.
2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Minket is sokan összekevernek, ez már csak így megy :) Pedig soha nem volt gyerekkorunkban is teljesen egyforma hajunk, anyukám sosem öltöztetett egy forma ruhában. Tesóm már akkor vadócabb volt, ha kockás nadrághoz, csíkos felsőt akart felvenni, akkor 6 évesen is rá kellett adni :) Most neki középhosszú szőke haja van, nekem hosszú barna. Stílusunk teljesen más. Mégis van olyan rokonunk, aki 3 évben egyszer lát, de megkérdezi ki-kicsoda. De lehet csak nem tud mit mondani :)

A barátaink, ismerőseink, akik kicsit is ismernek minket azok meg tudnak különböztetni. De volt már olyan ismerősöm, aki mondta, "húú akkor még se téged láttalak, mert ugyanaz a hajad"

2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Legyen a hajadban csík,egy pircing,eggyel több fülbevaló,Annyi mindent kilehet találni...
2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Amíg az egyikőtök nem növeszt hosszú hajat vagy szakállat, addig nem tudsz semmit tenni.

Az én gyerekeim nem ikrek, de kicsi a korkülönbség és most az új suliban a közös tanárok (pl. torna) rendszeresen keverik őket. Azon kívül hogy nem foglalkoznak vele, mást nem tudnak tenni.

2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Már majdnem a nyelvemen, illetve az ujjamon volt, hogy fesd át a hajad, mert a kérdés kiírásakor azt hittem, lány vagy. Ettől függetlenül növeszd meg egy kicsit a hajad és alakíttass olyan frizurát, ami jól áll (mármint hosszan). Mást nem tudok javasolni. Bár nekem nincs ikrem, de el tudod képzelni, hogy már-már terhes, hogy ismeretlenek rádköszönnek, illetve hasonlók. Azért jóból is megárt a sok :) 30/N
2013. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A hajaddal kezdj valamit. Csinálj valami látványosan más frizurát, azt szerintem megjegyzik az emberek.
2013. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Egyszer befestettem a hajam tetejét kékre. Akkor is kevertek de már nem mindenki :D

Egyébként tetoválást akarok majd

2013. márc. 14. 13:15
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mit csinálni, mert az embereknek nem olyan egyértelmű, ami Nektek! Ők csak azt látják hogy egyformák vagytok, nem érdekli őket, melyik ki.

Nálunk is van a lépcsőházban egy fiú testvér, akik között van 2 év állítólag, de tök egyformák, meg nem tudom őket különböztetni, de nem csak Én, sokan így vagyunk vele. Egyforma tök vékony, nyegle gyerek mind a kettő, elálló fülekkel, egyforma hajjal, hiába van köztük két év. Őket nem érdekli, nem foglalkoznak vele hogy keverik őket, teljesen hidegen hagyja őket.

2013. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!