Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy az ikertes...

Az hogy lehet, hogy az ikertesómmal szinte mindig egyforma dolgok vannak a fejünkben?

Figyelt kérdés

Reggelente mindig megkérdezzük egymástól, hogy mit álmodtunk, és szinte mindig ugyanazt láttuk vagy hallottuk álmunkban. Vagy dolgokról ugyanaz jut mindig eszünkbe. Egy hete sétáltunk egy kínai étterem mellett, benéztünk, mire egyszerre mondtuk ki, hogy "kéne otthon sütit sütni".

És egy csomószor volt olyan alkalom, hogy dolgozat közben, ugyanabban a feladatban ugyanazt hibáztuk, pedig egymástól öt méterre ülünk. Vagy elmehetünk a szülinapunkon a plázába venni valamit, csak különböző időben. És ugye ott van egy csomó bolt. Este pedig ugyanazt a bikinit mutattuk meg egymásnak.

A szüleink nagyon realisták, szerintük ez csak véletlen. Ez valami más lenne?



2013. febr. 13. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy gépek vagyunk. Mindannyian. Ti klónozva vagytok a természet által. Ebből az következik, amit leírsz, hogy tényleg létezhet egy olyan tökéletes, mindent leíró algoritmus, ami leírja a világ dolgait, beleértve hogy milyen bikini tetszik egy azon genetikai változatnak (embernek, egyénnek), tehát szükségszerűen ugyanazt kellett kiválasszátok, ugyanúgy működtök mivel klónok vagytok. A sütire lehet magyarázat, hogy mondjuk néztetek együtt egy főzőműsort, amiben süti volt, régen ettetek sütit, tudat alatt megkívántátok és a kínai kajálda mellett, pedig valami illatról előjött a süti és egyszerre kimondtátok.
2013. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem valami ezotériás ikertelepátia, ugye? De akkor ha ezt így nézzük, akkor nem vagyunk egyéniségek hanem egymás megfelelői?
2013. febr. 13. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De, egyéniségek vagytok, csak talán a szoros kapcsolat, a hasonló környezet miatt hasonlítotok annyira belsőleg is. Ha több időt töltenétek külön, a különbségek is nagyobbak lennének szép lassan.
2013. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem, és meg is fogadtuk, hogy sohasem hagyjuk el egymást. Szóval szerintem jó ez így különbségek nélkül is. :D
2013. febr. 13. 16:56
 5/7 Antimod ***** válasza:
68%

"Ha több időt töltenétek külön, a különbségek is nagyobbak lennének szép lassan."


Nem egy olyan kísérletet hallottam, hogy egymástól nagyon korán elszakított, különböző országokban élő ikerpárokat évtizedekkel később összehoztak, és összehasonlítottak. Állítólag még a WC-t is ugyanúgy húzták le.

Továbbá egyes ikerpárok képesek megérezni bármekkora távolságból, ha a másikat baj éri, sőt, előfordul, hogy egymástól függetlenül egyszerre halnak meg.

2013. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Azonos rezgésszinten vagytok.A jól működő párkapcsolatokban is működik a telepátia,ikreknél pedig az emberek agya is majdnem ugyanolyan,tehát majnem ugyanaz a rezgés és ezért.
2013. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok az ikertesómmal.:)
2013. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!