Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikában mennyire élnek...

Amerikában mennyire élnek máshogy az emberek, mint Európában?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert még soha nem voltam az USA-ban, tényleg olyan, mint a filmekben? Érdekelne, hogy milyenek ott az emberek.
2009. szept. 15. 05:13
 1/2 anonim ***** válasza:

En sem voltam meg ott, de egy jobaratom oda jart egyetemre es a menyasszonya is amerikai.

Az o elmondasa alapjan sokkal konzervativabbak, mint a filmekben, rettenetes kajakat esznek, altalanos muveltseguk kb az amerikai himnuszig terjed, viszont baratsagosak.

Kb ennyit tudok igy elmondani.

De sztem a filmek (kiveve a dokumentumfilmeket) alt nem objektivek es nem a valosagot probaljak kozvetiteni.

2009. szept. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello'

En kint eltem 4evet californiaban,bejartam amerika jelentosebb reszet.Az igaz hogy konzervativak es megbecsulik-szeretik,es buszkek ra hogy amerikaiak.szerintem a vilag leg egyszerubb gondolkodasu nepe,mind a munkaba mind a minden napi gondokba.Rend kivul jo indulatuak,hihetetlen de teljesen onzetlenek.

Az egy tev hit hogy amerika zido allam,nagyon kereszteny rengeteg igaz kereszteny gyulekezet van(nem katolikus meg ilyesmi),nem rasszistak(1csoppet sem)nem utalnak senkit es fura hogy szeretik egymast,tok ismeretlenek siman be hivnak a hazukba vendegul latni.

Lenyeg hogy nagyon jo indulatuak kedves becsuletes,a bunozoket buntetik(mindegy hogy star vagy csoves)ott nem a bunozoket dicsoitik es jutalmazzak hatalmas vegkielegitessel stb....

Eletem legszebb evei voltak!!!!!

2009. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!