Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliai Durham Egyetemben...

Angliai Durham Egyetemben szerzett diplomaval konnyen lehet Europaban vagy Amerikaban munkat keresni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Durham nagyon megbecsult egyetem Angliaban, ott sokat er, ha valakinek onnan van diplomaja. Anglian kivul nem tudom mennyit er, vegulis meglehetosen limitalt azoknak az angol egyetemeknek a kore, amikrol a vilagban mindenki hallott, es amik a vilag top 10 egyetemebe tartoznak; szamszerint ket ilyen angol egyetem van.


Az Allamokban az atlag munkaado sem hallott masrol, Cambridge es Oxford hatalmas megbecsulesnek orvend, ezekrol tudjak, hogy az Ivy League-vel azonos szintu egyetemek, ezen felul relative ismert St. Andrews, reszben Vilmos herceg miatt (aki most mar Cambridge hercege, igy annaka hirnevet erositi tovabb:D), de arrol ha hallottak is, tudjak, hogy jopar kategoriaval lejebb van mint a csucs. Esetleg meg a Londoni Egyetem egyes intezmenyeit ismerik (LSE foleg), de ez mar egyeni kerdes, hol, ki mirol hallott. Van aki itt a Duke-rol is azt hiszi, hogy allami egyetem, a tajekozatlansag mindenhol utat tor maganak.


Barhogy is, valsag van, semmilyen diplomaval sem "konnyu" munkat talalni, meg az ultraelitrol szerzettel se, onnan meg altalaban minel lejebbrol szerez az ember, annal nehezebb. De ez renegeteg tenyezetol fugg, persze, nagy eredmeny, ha felvesznek Durhambe!

2011. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi :)
2011. aug. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!