Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az emokról?

Mit gondoltok az emokról?

Figyelt kérdés
Csak mértékkel és ha utáljátok őket miért?
2009. szept. 15. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Divat és majd elmúlik, nem utálom mert aszerint ítélek meg valakit hogy milyen ember és nem aszerint ahogy kinéz vagy amilyen zenét hallgat.
2009. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Én goth vagyok, nem a legfiatalabbak közül.

Tőlem elférnek az emók, nemigen találkozok velük, mert ők egy más korosztály, 14-16 körüliek.

Nem értem a rockerek közt dívó emó-gyűlöletet. Rockerek.hu-n az "utál" rovatban legalább minden 2. profilban ott szerepelnek az emók. Nekem aztán olyan mindegy, hogy más mit csinál - persze amíg ő sem háborgatja az én köreimet.

Gondolom, az emókkal kapcsolatban is ez inkább sztereotípia, de az erek vagdalását hülyeségnek tartom. A nyavalygás idegesít - ha a saját baráti körömben találkozok vele. Mármint nyilván nem az a bajom, ha valakinek problémája van, hanem attól a típustól megyek falnak, aki nem hagyja, hogy megvigasztalják, mert hogy neki úgyis szar. Az emó állítólag ilyen, de mondom, én személyesen nem ismerek emót.

2009. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja elfelejtettem mondani, hogy annak viszont nem örülök, ha a goth-okat és az emókat összekeverik a kevésbé tájékozottak, mert a 2 szubkultúra egész mást képvisel.
2009. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
igen, majd elmúlik a divat, az idióta követőikkel együtt..
2009. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű divatirányzat. Inkább emo, mint plázap*csa, azok rosszabbak:S

Tőlem elférnek, vannak emo barátaim, elég sok, tőlük sok mindent hallok a stílusról, nem lenne vele semmi baj, ha nem lenne annyi pózer (de azok meg vannak mindenhol).

Előbb-utóbb úgyis kinövik, addig meg hadd élvezzék...

2009. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aranyosak, vagy nem. Olyanok, mint a többiek.
2009. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Másodikon már kezdtem meglepődni, mer általában azért nem szeretik őket mert az összelopkodott stílusuk miatt sokakat összekevernek velük. Gothos színvilág, esetleg smink, deszkás cipők, pepita ska-s cuccok, ilyesmikre gondolok. De látom ez azért csak fáj neki is :)

Amúgy csatlakozom az előttem szólókhoz, úgy gondolom most ez a divat, máskor majd más lesz. Abszolút nincs kapcsolatom a korosztállyal.

2009. szept. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
először is köszi hogy normálisan válaszoltatok!!!amúgy a pózerek miatt ítélik el sokan az emokat.de ennyi erővel a többi sítlust/életérzést/irányzatot is ellehetne ítélni mert biztos ott is vannak pózerek
2009. szept. 16. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Láttatok már emo 60 éves nénit? Goth 60 éves nénit? Rapper 60 éves bácsit? Ska 60 éves bácsit? MINDENKI kinövi az ilyen mondvacsinált stílusokat...
2009. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
esetleg lelkitraumák miatt olyanokamilyenek...nem tom feltűnt-e hogy nem minden 2. tini emo.ugyhogy ennyit arról h most ez a divat...nem divat.az emok érzékenyek lelkileg.és ezért sokan elítélik őket, mert úgy öltöznek ahyogy érzik magukat.szegények:(
2011. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!