Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az normális hogy utálom a...

Az normális hogy utálom a körülöttem lévő embereket?

Figyelt kérdés
Elegem van a körülöttem lévő emberekből az egyik nagy arcúbb mint a másik örülnek mások sikertelenségének.
2013. márc. 16. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg idiótákkal vagy körülvéve, akkor igen.
2013. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyugi én is utálom őket. Igaz, nem mindenkit... de őket is távolságtartóan kezelem. Egyetlen személy van akit imádok, és megbízok benne, de ő meg messze van tőlem. Ő az egyetlen aki bebizonyította nekem azt hogy őszinte, őszintén örül annak hogyha jó nekem valami, mellettem áll és nem olvad bele az átlagba. Én is mellette vagyok, és ha valami van akkor egyből ugrok, hogy tudjak neki segíteni. Nagyon szeretem.
2013. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én meg eddig kedves voltam mindenkivel és most én leszek a bunkó mert nem úgy viselkedem velük ahogy eddig...-.-
2013. márc. 16. 12:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, de ez termsézetes, ha idiótákkal vagy körbevéve. én meg kb az egész emberiséget utálom.
2013. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Én az egész világot utálom amiért rondának visszataszítónak születtem. Miért utálom? Mert mindig csak belerúgnak a rondákba, kigúnyoljak.
2013. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ronda vagy kedves utolsó?
2013. márc. 18. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
A válaszomban bent van, ronda vagyok külsőre(Ronda arc).
2013. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Attól még biztos értékes ember vagy! Fiú vagy lány vagy?
2013. márc. 19. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:

ez az értékes maszlag hülyeség. mindenki értékét az emberi kapcoslatai vagy a keresete mutatja, és ezeket erősen befolyásolja a külső.


és vannak értéktelen emberek is bizonyos szempontok szerint. persze a ronda relatív.

2013. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Húúú kérdező... mintha ezt a kérdést én írtam volna ki... Gyűlölöm az embereket... Egyedül páromat imádom, meg van 2 teljesen normális, jó fej barátom. A többiek viszont... Egyszerűen megtudnám őket folytani... Albérletben lakom 3 csajjal.... A szobatársam.. te uh -.- a külvilág felé azt mutatja, hogy milyen jó fej kedves stb... de miután együtt lakom vele, csoport társak vagyunk, és még ugyanabban a városban van az otthonunk, így még a buszon is együtt vagyunk- elég jól kiismertem. Egyszerűen undorító... kikapjuk valamely zh-nak az eredményét (és hogy ha neki nincs is az a tárgy vagy már megcsinálta) azt nézi h kinek nem sikerült... és ezen élvezkedik. + Azt hiszi magáról, hogy tökéletes, csak azt nem tudom mirefel :D és nem tudja elviselni, hogy ha nem szereti valaki... :D

De azt hiszem ennek a sornak sose lenne vége így nem is folytatom... csak untatnálak titeket.

Köv. kérdés: :D Lehet ez ellen tenni valamit? :D Mármint hogy ne utáljuk ennyire az embereket?!?!?!

20/L

2013. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!