Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenek a körülöttem lévők és...

Ilyenek a körülöttem lévők és ez a normális?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a 25 körüli korosztályt(de sajnos így is írhatnám hogy:20-30 év köztieket) mást sem érdekli mint anyuciék nyakán lakni és a havi fizetést(ha van) elbulizni minden hétvégén!Gusztustalanul kibeszélik egymást,drogoznak,d*gják egymás nőjeit,lefekszenek egymás pasijaival és semmi nem érdekli őket!


Annyira elegem lett hogy leépítettem az összes "barátomat"!

Az egyiket azért mert kiderült rengeteget hazudott nekem és milliószor kibeszélte a titkaimat!

A másikat azért mert a bulin meg a pasikon kívül más nem érdekli,főleg az nem hogy velem mi van!

A többiek meg a fent említetteket testesítik meg!


25 éves lány vagyok,kiegyensúlyozott kapcsolatban élek,amiből hamarosan esküvő lesz,külön lakásunk van!A gyerektervezés és a jövőnk érdekel!Értem ez alatt hogy én nem kavarom a sz*rt mert unatkozom,meg nem a hétvégi buliról ábrándozom,hanem (pl.) az új konyhabútoromról!

Hányingerem van a pletykálástól,a gerinctelen érdekbarátságoktól!

Mégis én érzem egyedül magam,mégis nekem hiányzik a társasági élet!

Azt látom hogy olyan jókat jópofiznak meg csacsognak olyanok akik egy kanál vízben megfolytanák egymást....

Csak engem zavar ennyire a kétszínűsködés meg a gerinctelenkedés?


De egyszerűen már senkiben sem bízok és hamar ki is derül hogy nem is érdemes az illetőbe bizalmat fektetni!

Akikkel beszélgetni tudok az kb a 35-40es korosztálytól kezdődik!


Én úgy vagyok vele hogy ha gyerekem lesz nem hiányzik az mint amit látni a közösségi portálokon hogy gusztustalan kavarások mennem és anya létére ilyen szintre süllyed!Meg az érdekli kinek passzolhatja le a babát hogy tudjon bulizni (rosszabb esetben d*gni) menni!


Egyszerűen nem találok olyan embert akit én ugyan annyira érdeklek mint ő engem és akinek ha elmondok valamit,tök mindegy mekkora súlyú dolog,nem fecsegi ki ahogy kiteszi tőlem a lábát!

Hiába jó a párkapcsolatom mégis csak szüksége van az embernek legalább egy igaz barátra is akivel megoszthat mindent!

Én dramatizálom túl és szokjam meg hogy ilyenek az emberek és a világ?Vagy jól tettem hogy kiraktam a h*lyéket és majd jön olyan aki tényleg igaz barátom lesz?


2012. jan. 22. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Nincsenek barátaim, a legtöbben valóban komolytalanok, de én már kinőttem ebből (27 vagyok). Meg teljesen máshogy gondolkodnak, mint én és ezért vagyok egyedül. Mondhatnám, hogy már megszoktam, de sokszor vágyom társaságra, de nem tudom hol találhatnám meg azt a közösséget, ahol jól érezném magam.
2012. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hát sajnos én sem!De szerintem ez elég szomorú hogy ennyire kitolódik a "saját lábra állás" és a felnőttes gondolkozás!

Nem azt mondom természetesen hogy a bulizás bűn,de hogy más se érdekelje az embert....:(

2012. jan. 22. 22:44
 3/23 anonim ***** válasza:
De van a másik véglet, amikor már ennyi idősen családjuk van. Mondjuk lehet, hogy a meggondolatlanság miatt. Szóval sokszor úgy érzem, hogy egyik csoportba sem tartozom és ezért is nehéz a beilleszkedés számomra.
2012. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Bizony, szokj hozzá, nem lesz ez sokkal jobb soha, NORMÁLIS vagy, és azoknak ilyen nehéz...:) Ne add fel, azért van egy-két ember mindenkinek az életében, akivel végre egy hullámhosszra kerül, és az sem baj, ha pár évvel idősebb nálad.
2012. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
71%
Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. Én is hasonló helyzetben vagyok, már jó ideje. 15 vagyok, és tavaly költöztünk ide. Persze új suli, meg minden. Előző suliban minden oké volt. Voltak barátaim, haverjaim (nálam a kettő mást jelent, ha ez valakit zavar lépjen túl rajta), jártunk hülyülni, néha átmentünk egymáshoz, suliban is minden rendben volt. Most meg egy normális gyerek nincs a suliban, akivel 10 percnél tovább tudnék beszélgetni. Lehet azért, mert meg sem próbálom, de amennyire látom, hallom őket, ugyan az... Nem tudnak b*szdmeg nélkül elmondani egy mondatot, folyton a f*szbúkról, meg az agyatlan baromságaikról beszélnek, és keménykednek még az 5 évvel fiatalabbaknak is. Régi barátokkal még valamennyire tartom a kapcsolatot, de a nagy távolság miatt nagyon nagyon ritkán találkozunk. Az egész társadalom a vakond segge alatt van. Tudom, vannak akik ilyenkor azt mondják: „ne érdekeljen, hogy hülyék. csak menj el velük valahova lógni, oszt haverok lesztek”. Valahogy nekem ez nem hiányzik. Nem akarok olyan embereket még havernak se, akire még a döglött porcicámat sem merném rábízni. Gusztustalan...
2012. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

De ez az hogy senki sincs a környezetemben!

Néha már azt érzem én akarok túl tökéletes embert találni!

Holott csak annyi kéne hogy amit megbeszélünk köztünk marad és maximálisan magam mellett érezhetem!

Most pl találtam egy csajszit!Korombeli,csöndeske,van gyereke így mondom biztos ő az én emberem!Hát nem!Kis alattomos sz*rkavaró és arra megy amerre érdeke fűzi!Pffff!:S

Tudom hogy hiányzom a régi barátnőmnek!Vele napokat ültünk egy témán se untuk!Mindent meg tudtunk beszélni,mindig számíthattam rá ha kellett valamiben támogatás!

De mint kiderült annyiszor kibeszélt,olyan dolgaimat kifecsegte boldog boldogtalannak hogy mikor megtudtam egy világ tört össze bennem!:(

Már nem tudnék benne megbízni és folyton azon járna az eszem mikor kell csalódnom újra benne!Így hagyom,de ettől függetlenül hiányzik!:(

2012. jan. 22. 23:03
 7/23 A kérdező kommentje:

5 válaszoló!

Még te annak örülj hogy 15 vagy és új helyre kerültél!Még bármi kialakulhat!Nagyon a saját korosztályomban nem tudnék olyat akit nem a fb érdekel,hát akkor te ne is csodálkozz!:) :S

Azért jó tudni hogy nem az én agyammal van probléma!

2012. jan. 22. 23:08
 8/23 anonim válasza:

23:02-es vagyok.


Sajnos ez a megszoksz, vagy megszöksz elven működik, csak itt van egy pici kiugró, és ha szerencséd van, vagy ügyes vagy, akkor sikerül megismerned pár olyan embert akivel el tudsz lenni. Velem is hasonló volt, mint amit írtál, csak nekem a távolság miatt nem tudunk találkozni. De nálam is az volt. Vele napokig el tudtunk dumálgatni 1 témáról, meg ilyesmi. Most meg nap mint nap csak olyan témákról beszélnek körülöttem, hogy mire hazaérek már vagy fáj a fejem tőle, vagy kikapcsolom az agyam, és nem hallom amit mondanak.


Viszont így is azt mondom, van esély, és valószínűleg nem véletlenül kerültem ilyen helyzetbe, szóval ha másnak szart adsz, te is szart kapsz. Ha másnak jót adsz, ő is jót ad. Bár ezt kevesen ismerik be, de ez így van. Legalábbis szerintem... Az, hogy most így vagy, talán annak a jele, hogy később lesz egy ugyan olyan jó barátnőd/barátod. Minden véget ér egyszer. :)

2012. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem attól lesz valaki normális/nem normális, hogy mi érdekli 25 évesen. Fiatalok vagytok még, nyugodtan lehet bulizni járni, meg konyhabútort is vásárolni, kinek melyik aktuális. Amúgy meg nem tudom te milyen környezetben mozogsz, de nekem meg pont az a bajom, hogy akárhány emberrel találkozom, mindegyik igazi barátot akar, nekem meg pont ez ami nem kell, nem vagyok kíváncsi mások magánéletére és én sem akarok semmit megosztani másokkal. Szóval érdekes. Most nem arra célzok, hogy kétszínű, mindenkivel lefekvő barátokat szeretnék, csak nekem meg ez az "osszuk meg minden gondolatunkat, de jó barátok vagyunk, mindig számíthatunk egymásra" dolog nem igazán jön be, inkább lenne pár olyan ismerősöm akivel alkalomadtán el lehet menni bulizni vagy inni és más dolgokról beszélni, nem saját magunkról. És nem keresnek meg mindig minden hülyeséggel.
2012. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Az előtted szóló vagyok.


Na igen. Nálam pont ez a különbség a haver, és a barát között. A barát az, akivel órákig el tudsz dumálni, elmész filmet nézni, vagy ilyesmik. A haver pedig akivel főleg hülyülsz, vagy bulizni mész, vagy ilyesmi.

2012. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!