Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy barátom, akit kedvelek...

Van egy barátom, akit kedvelek. Néha- néha egy kicsit bunkóbban beszél . Pl. (Nem értett valamit és én azt mondtam elmagyarázom, csak annyit mondott kissé viccesen " "Húzzá má". Nekem nem esett jól. Mi a határa a hülyéskedésnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikortól van az hogy már nem olyan vicces...
2013. márc. 17. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
onnantól h az már téged sért.persze nem kell mindent felvenni,de ha valami nagyon zavar,vagy sért akkor azt mondd el neki.
2013. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretek jóba lenni mindenkivel. Vele is épp ezért nemakarok bunkóskodni vele... mertr lehet ezt tényleg csak egy viccnek szánja afféle csipkelődésnek... de én sosem beszélek így a barátaimmal.
2013. márc. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!