Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MI szól a facebook ellen?

Gelazso kérdése:

MI szól a facebook ellen?

Figyelt kérdés
sokan kilépnek és törölnek mindent.
2013. márc. 17. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bárki láthatja a személyes dolgaidat. És nem biztos, hogy mindenkire tartozik.
2013. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én 2007-ben regisztráltam, az újdonság varázsa már rég elmúlt. nekem unalmas így 6 év után. kb 3 ismerősöm van, aki tényleg jó tartalmakat és szövegeket posztol, amelyekbe máshol talán nem botlanék bele. A többiek posztjai most már inkább spamek a szemeben, egy részüket hide-oltam is. Én meg már nagyon régóta nem vagyok aktív, ritkán osztok meg bármit is, mert már "kinőttem" abból, h itt fejtsem ki a véleményemet és vetítsem ki a személyiségemet. érdekesviszont, h az én ismerőseim nem nagyon törlik magukat. szerintem a fiatalabb generáció hamarabb lelép (én / mi 30-on túliak vagyunk)
2013. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nos, az én regisztrációm is szünetelőben van.

Rosszindulatú emberek miatt. maradok csak az iwiw-en 8)


-nem egy ismerősöm veszett már össze a facebook miatt.

(megosztott fényképek)


-sok meggondolatlan ember feltölt és leír mindent. sok-sok ember vesztette már el az állását e probléma miatt.


-a másik az hogy te milyen személyiség vagy. Én nem szeretem a magamutogatást Bár szerintem a facebook teljesen arról szól. kinek milye van....

undorító. kicsinyes.

-ráérő, unatkozó-MUNKANÉLKÜLI emberek pótcselekvése.

ahelyett, hogy személyesen találoznának inkább emailon v. chaten keresztül beszélik meg a dolgokat.


Alapvetően a fecebook egy közösségi oldal, a világ összes országából összeköti az embereket.

De ennél sokkal több.

a fényképeddel bárki visszaélhet.

Arról nem is beszélve, hogy vannak zaklató köcsögök is.

meg hát ott a sok rosszindulatú. Csak tölts fel néhány jó képet vagy add meg a munkahelyi adatod, már utálnak is mint a xcart.....


szóval összefoglalva a leírtakat úgy hiányzik nekem a facebook mint púp a hátamra 8)

az élet túl rövid ahhoz hogy a világhálón töltött idővel vesztegessük el!!

ha valaki azt mondja nekem milyen király a facebook csak nevetem magamban és úgy nézek rá mint egy alien-re.

Ez a világ őrült!

2013. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

vélemények a 3.bejegyzésről?

egyetértetek?

2013. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bár ne lenne
2013. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamit lájkolsz. Azt látja az ismerősödnek az ismerősének az ismerősének az ismerősének... szóval mindenki látja, ugyanígy a bejegyzéseidet fotóidat, ha nem kellő a beállításod, de akkor is nagy valószínűséggel, a családi fotókat akár az rtl klub híradójába is be lehetne mutatni.
2013. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló: tökéletesen leírtad a lényeget.

Én is fel voltam regisztrálva, egy nyúlfaroknyi ideig. De elég is volt, nem láttam értelmét. Akiket személyesen ismerek, azokkal úgyis találkozom, ha nem, akkor telefonálunk egymásnak vagy e-mailt írunk. Legfőképp a kollégáim: elég napi szinten látni őket, nem akarom még otthonomból is azt olvasni, melyikük épp mint csinál / nem azért írom ezt, mert rosszban lennék bármelyikkel, de mégis, a magánélet és a melóhely 2 külön terület /.

Ismerek a munkahelyemen olyanokat, akik munkaidő közben is azt a francos Facebookot lesik, hogy mikor, ki, mit oszt meg, mit reagál. Annak ellenére, hogy volt már róla szó, hogy tilos.

Én IWIW-en is fenn voltam, de ott se sokáig: mikor elkezdődött az, hogy egymás háta mögött véleményeztek az emberek / szerinted Kis Piroska vagy Kovács Pista humoros, unalmas, ilyen-olyan /, azt mondtam: elég, törlöm magam.

Meg az sem tetszett, hogy olyanok is jelölgetnek, akik abszolút nem érdekelnek, mindkét oldalon.

Szóval, arra jók voltak ezek az oldalak, hogy néhány régi ismerőst megtaláltam rajtuk, akikkel találkoztam is, sok év elteltével, de ennyi.

A közösségi oldalakból nem kérek többet.

És még így is, néhány ismerősöm e-maien keresztül akar hívogatni más, hasonló helyekre, hogy tekintsem meg az adatlapjukat itt és itt... Hát, nem, kösz!

2013. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!