Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon a tiltások...

A facebookon a tiltások automatán mennek vagy külön panaszra, bejelentésre valaki ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon gyanús, hogy be se lépek pl egy hétig, aztán amikor belépnék, elég sokszor kiírja, hogy le vagyok tiltva 1 hétre, mert állítólag ismeretleneket jelöltem és ők panaszkodtak, de ez teljes képtelenség, mert mint említettem, még csak be se léptem.


Már harmadszor történik meg, és nem értem a dolgot, de szóval kíváncsi lennék, hogy ez azért van mert valaki ír nekik panaszt vagy valami módszer szerint automatikusan történik a blokkolgatás.


Valaki tudja?



2013. febr. 11. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor leszel letiltva, ha többen elutasítják. szóval ez automatikusan ha 5 ember elutasítja, abból a facebook azt vonja le, hogy ismeretleneket jelölgetsz, és ez mást zavar.
2013. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt nem is tudtam. szal 5 ember .. aha. persze az is lehetetlen az én esetemben de oké, legalább tudom.


és azt láttátok hogy mostanában külön ablakban kidob egy olyan kérdést is a FB ha bejelöl valaki, hogy miután visszaigazolom, még ráerősítésként megkérdezi, hogy "tényleg személyesen is" ismerem?

most ez is ááhh, én nemtom, ez a FB egyre agresszívabb egyébként, de komolyan nemtom mi lenne, ha egy nap megszűnne a FB, és ugye rengeteg embert meg csakis ott érek el. egyszerűen katasztrófálisnak tartom ezt a dilit. sokaknak már normális emailjük sincs, csak facebookos.

2013. febr. 12. 08:36
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:

Tölts le egy vírusírtót, és csinálj egy teljes ellenőrzést a gépeden.

Közben lépj be a facebookra, és nézd át, hogy milyen alkalmazásoknak adtál jogosultságot arra, hogy ismerősöket jelöljenek meg a nevedben. Ezeket töröld.

2013. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az én nevemben azaz helyettem ismerősöket jelölni? ilyen létezik? te jó ég ...

én azt hittem, ezzel csak szórakozni lehet ha valaki feltöri a fiókomat, de ezt még nem halottam, h erre külön alkalmazások vannak

2013. febr. 12. 10:53
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:
Igen, ilyen létezik, ezért nem kell ész nélkül mindenféle jogosultságokat adni a mi az indián neved, milyen gyümölcs illik hozzád és hasonló alkalmazásoknak.
2013. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja nem, ilyenekkel nem szoktam én foglalkozni, és ennek ellenére is gyakran tapasztalok tiltást, és semmit se értek az egészből :(
2013. febr. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!