Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap kaptam egy szép kis...

Tegnap kaptam egy szép kis vírust facebookon, és a nevembe like-oltak egy csomó oldalt, hogyan tudnám törölni az összes kedvencek részt?

Figyelt kérdés
Meg volt valami olyan is hogy követek nem tudom kiket azt se tudom hogyan lehet kitörölni, valami török oldalak jöttek be, légyszi aki tud segítsen.
2013. márc. 18. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyenként tudod törölni.

Rámész a "Kedvencekre", ott kiválasztod amit lájkoltak a nevedbe. Ott van a "Tetszik" gomb. Főlé viszed az egeret és a legalsó sorban rányomsz, hogy "Nem tetszik".

2013. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen ezt unokahugom is bekapta ezt a virust.


auz első dolog hogy az alkalmazás központban törölj minden olyan alkalmazást amit nem ismersz.


a második hogy az adatlap szerkesztésnél még se tetszikeled ezeket az oldalakat, illetve a követéseknél még se követed


jó fél-egy órás művelet a dolog..

2013. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget,meg volt a művelet de szerintem a gépen is kell irtást csinálni,mivel a férjem nem kapott olyan linket mégis ő is "kedvelte" az oldalakat.Sajnos csak egyenként tudtam ki törölni mindkét profilról a nemkívánatos dolgokat.
2013. márc. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!