Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy csomó...

Miért van az, hogy egy csomó nő egy újságnak, vagy másoknak pénzért szó nélkül levetkőzik, de a nudista strandra már nem megy ki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem a nőket. Az egy dolog, hopgy a többség prűd, de azok a nők, akik máshol levetkőznek pénzért, pl. újságnak, filmnek, vagy akár a prostik, azok miért nem vállalják magukat a nudista strandon is. Ráadásul ott még nem is bámulnák meg őket annyira. Megértem, hogy a társadalom olyannyira belénk sulykolta a prűdséget, hogy az emberek ezt már a saját nézeteiknek fogják fel, de ez akkor is egy teljesen természetes dolog, mégis sokan azok közül is álszenteskednek, akik máshol, pénzért nem szégyenlik a testüket.

2012. okt. 30. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Az ok egyszerű. A strandon nem fizetnek nekik :). Nincs pénz, nincs látnivaló.
2012. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
A fotózás egy munka, pénzt kap érte, nem főszempont, hogy közben kellemesen érzi-e magát. A nudizmus egyfajta kedvtelés, az csinálja, aki ettől jól érzi magát. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Én például villanyszerelő vagyok, szabadidőmben eszemben sincs kábeleket huzigálni puszta szórakozásból.
2012. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Nekem se a fotózáshoz se a nudistrandhoz nincs közöm, de hirtelenjében ezek jutottak eszembe:


- a fotózással együtt jár a profi sminkes, photoshop is. A címlapon tökéletesen mutatnak, míg a valóságban nem biztos, az is lehet, hogy annyira nem büszkék a testükre. Magyarán talán rásegítés nélkül bizonytalanok az adottságaikkal szemben.


- az újságokban közölt fotók SZEMÉLYTELENEK. Habár a név közölve van, az arcát is látja mindenki, mégsem ugyanaz, mint 100 vizslató tekintettel szembenézni, szemtől szembe. Az emberek, ha végiglapoznak egy ilyen magazint, marhára nem fognak rá emlékezni, hogy a címlaplányt Katának vagy Zsófinak hívták-e, csupán arra, hogy csinos kis feneke és jó melle volt. A lányok pedig nem szembesülnek közvetlenül a közönséggel, tehát valamennyire szeparálva érezhetik magukat a bámuló tekintetektől.


- a nudista strand egy hobbi, amit nem mindenki kedvel - sokan pl. higiéniai okokból. Elképzelhető, hogy az ilyen címlaplányok nagyon is adnak a higiéniai dolgokra.


- attól, hogy valaki szívesen levetkőzik, még nem biztos, hogy mást is szívesen lát meztelenül.


- a fotózásért fizetnek, a nudi strandért nem


- az aktfotózás lehet művészi jellegű is (nem a playboy címlapfotóira gondolok, hanem pl. [link] [link]

melynek célja lehet a női/férfi test szépségének, kidolgozottságának, adottságainak, egyéni kialakításának vagy egyéb tulajdonságainak és vonzatainak - erő/gyengeség, törékenység, hatalom, vonzalom stb. - kifejezése is. Ezzel szemben a nudizmus tiszta "naturalizmus", ami nem feltétlen imponál mindenkinek. A dolgok a maguk puszta valójában illúziórombolóbbak lehetnek.

2012. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!