Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fordított nap. Mivel dobjak...

Fordított nap. Mivel dobjak fel egy fizika órát?

Figyelt kérdés
Fordított nap lesz a suliban, és nekem kötelező volt órát vállalnom, hogy megtartom. Nos, megkaptam a velem párhuzamos osztály fizika óráját. Én ebben az évben nem tanulok fizikát, mert nulladikos vagyok, tehát nem tudom, hogy egy gimiben hogy zajlik egy ilyen, de mondjuk nem ez a lényeg. Ötleteket szeretnék kérni, hogy mikkel dobjam fel az órát, mert a tanár kiadta az anyagot, hogy "Súrlódás, közegellenállás", de túl száraz anyag...Azt mondta, hogy kísérletekhez tud szereket biztosítani. Remélem tudtok segíteni :D

2013. márc. 19. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy youtube-os vlog, szertár a csatorna neve, azt hiszem. Ott vannak tök jópofa, nem túl bonyolult kísérletek, szerintem találsz olyat, amit elő tudsz adni.
2013. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lehet akkor ne az iskola épületét dobd fel!
2013. márc. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Köszönöm, megnézem :D

2. válaszoló: Igazán hasznos tanács, azt hiszem megfogadom.

2013. márc. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!