Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan családnevet, ami "passzo...

Olyan családnevet, ami "passzol" a Zina névhez? Ötletek?

Figyelt kérdés

Olyan családneveket mondjatok, amik tökéletesen jól passzolnak a Zina lány névhez.

Ne legyen rövid (Kiss, Soós, Joó) családnév, és olyan ami manapság minden harmadik embernek van, hanem valami szépen csengő, jellegzetes, a Zina névhez illő.

Én effélére gondoltam: Keleti Zina, Lukovszky Zina, Dukai Zina.

És ennél jobbak :)

Köszi a válaszokat!



2013. márc. 19. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisfaludy :)


[link]

2013. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Rézműves Zina, Lakatos Zina, Kalányos Zina
2013. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első, én is itt keresgéltem ;)

De, jók a válaszok, még jöhetnek :)

2013. márc. 19. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Orsós Zina, Kolompár Zina
2013. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Oláh Zina, Balogh Zina, Radics Zina...
2013. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mádor Zina

Nádor Zina

Seperec Zina

Monyáki Zina

Terenyi Zina

2013. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Frady Endre ***** válasza:

D'Artagnan Zina, Zorró Zina, Zmrzlina Zina, Skywalker Zina, Lovrencsics Zina, Orbán Zina, Soros Zina, Mekk Zina, Ánizs Zina, Talajmenthy Zina, Avontanácsadónő Zina, Illiberálbolsevik Zina, Szivárványossy Zina, Zengő Zina, Zombi Zina, Vuvuzela Zina, Hungaroring Zina, Oltakozó Zina, Karikó Zina, Szoboszlai Zina, Zurner Zina, Stirlitz Zina, Buzánszky Zina, Dzsémszbond Zina, Sugárhajtású Zina, Para Zina, Deviza Zina... Satöbbi Zina

Bocs, csak szórakoztam kicsinyég... :)

2021. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!