Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jó az osztályo...

Mit tegyek? Nem jó az osztályom (ld. Részletek: lent)

Figyelt kérdés
Jobban tanulok az osztály 90%-ánál, ennek ellenére nem vagyok beképzelt, sőt, szinte meg sem szólalok. Ritkán beszélek bárkivel, mivel elég sokat piszkálnak. Mikor már vagy 100-adjára találkozunk, gúnyosan köszön, ha valami zene van, és arcomon nem látnak reakciót, hát megkérdezik, na, hogy tetszik (persze gúnyosan), ha az énekkönyvem nézem, kibeszélnek, ha megkérem 1 oszt.társam, kísérjen el vhova, megint kibeszélnek, egyszóval mindenbe belekötnek, keresik az alkalmat, hogy belém kössenek. És ez a megye legjobb sulija. Marha jó. Én tanulni szeretnék, és fogok is, mert a tudásra szükségem van, ennek ellenére nem érzem magam fanatikusnak (utálok tanulni, de tanulok). Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit lehet tenni?

2013. márc. 20. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindig volt az osztalyokban egy vagy tobb kakukktojas... Vagy azert mert jobban tanultak, vagy mert nem jartak markas cucokban vagy nem karomkodtak stb. Szerintem erted mire celzok. Az en osztalyomban sem valami jo az osztalykozosseg. Na mindegy. Meg van ez az ev, de aztan ugy is tobb mint fele az osztalynak mint abba az osztalyba akar jelentkezni mint en. Azert hatha jobb lesz..

Kerdesedre valaszolva probalj baratkozni kedvesebb, szamodra szimpatikus emberekkel. Ne engedd, hogy melyebbre fajuljanak a dolgok. Sok sikert a tanulasban es remelem jobbra fog fordulni a helyzeted!

Ha gondolod irj uzenetet. En szivesen baratkoznek veled.

2013. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!