Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kolléganöim állandóan a...

A kolléganöim állandóan a szexröl beszélgetnek. Már nagyon zavar. Hogyan állíthatom öket le?

Figyelt kérdés
38 éves anyukaként nem vagyok mai csirke, de a legfiatalabb a munkahelyen. Négy másik növel vagyok egy irodában. A többiek 55-60 évesek. Állandóan a szex a téma. Ha pl. mondom, hogy fáradt vagyok, akkor jön a megjegyzés, hogy sok volt a szex biztos. Eleinte vicces volt, de már nem az. Meglett, felnött nagymamák és csak ez a téma. Nagyon zavar. Hogy mondjam meg nekik, hogy nem beszélhetnének valami másról is néha?
2013. márc. 20. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond,1988-ban 18 éves voltam amikor bekerültem az első munkahelyemre egy irodába ahol 4 kolléganőm volt,30-50 év közöttiek,állandóan az volt a téma,nagyon,nagyon untam pedig férfi vagyok.

Nem tudtam mit csinálni,elviseltem őket,amikor már untam akkor mondtam nekik,hogy ha anyukám ezt tudná akkor biztosan kivenne innen..:)Komolyan mondom ,hogy rosszabbak voltak,mint mi férfiak.

2013. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!