Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok állandóan a facebookot nézegeti a telefonon, ha együtt töltitek az időt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
nincs párom
2013. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
engem mindenkinél zavar, ha egy társaságban inkább a telójával van inkább elfoglalva, és állandóan posztolgat valamit, de legalábbis nézi a legújabb "híreket"
2013. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
nincs párom
2013. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem taplóság
2013. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar, de inkább nem szólok, mert úgyis arra fog gondolni hogy mit kell ezen problémázni. Én is sokat nézem, de nem akkor amikor vele vagyok. Biztos nem akarja visszanézi az egész napot, ezért többször felmegy hogy semmiről ne maradjon le, nade milyen már ez.. Bár legyen ez a legnagyobb problémák.
2013. márc. 20. 09:24
 6/15 anonim ***** válasza:
A párom nem lóg facebookon ha együtt vagyunk!
2013. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezt meg lehet beszélni.. én is felnézek, amikor itt van a pasim.. na és?:D
2013. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

engem zavarna.....miért facebook-on lóg amikor veled is foglalkozhatna ?


22 L

2013. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig szólok, hogy figyeljen már rám is, mert ha akkor is kockulni akar, amikor velem van, akkor ennyi erővel otthon is lehetnénk. De amúgy nem szokott előttem faszbukozni.
2013. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az már gáz ha inkább a fészen lóg, minthogy veled legyen! Mond meg neki nyugodtan, hogy inkább csináljatok közös programot, mint fészen lóg mindig.
2013. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!