Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a legnagyobb álmaid? Fel...

Mik a legnagyobb álmaid? Fel tudnál sorolni mondjuk 5-öt vagy esetleg többet? Fontossági sorrendben! Olyat is amit még családalapítás előtt szeretnél megvalósítani és olyat is, amit majd a családoddal!

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Családalapítás előtt:

1. Megszerezni a diplomám ( Ez már folyamatban van, 2 évem van még hátra, ha minden jól megy)

2. Rendvédelmi, honvédelmi szervnél munkát kapni (Ha elvégeztem a sulit és szerencsém és kellő kitartásom lesz akkor ez is sikerülni fog)

3. Jogosítványt megcsinálni (Hát hogy erre mikor lesz időm meg pénzem sajna nem tudom :SS)

4. Utazgatni egy kicsit külföldre ( Ez is össze fog jönni, mert most van közeli ismerősöm Londonban és Párizsban is, csak utazást kellene fizetni és mehetnék, illetve a párommal nyáron Erdélybe megyünk)

5. Párommal saját ház ( Már gyűjtünk szorgosan pénzt, úgyhogy előbb-utóbb ez is meglesz, mire elvégzem az iskolát remélhetőleg)


Családalapítás után nincs semmi különös álmom. :) 2 kisfiút szeretnék majd :)

2013. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

- Szeretnék meggyógyulni fizikailag.

- És mentálisan is.

Sajnos ezek egyelőre elérhetetlenek.

2013. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Ez jó!:)

Nekem nagy álmom eljutni Los Angelesbe, Tokyo-ba, meg még nagyon sok helyre, találkozzak egy olyan lánnyal aki pont olyan mint én, sokat álmodoztam arról is milyen jó lenne ha tudnék énekelni, valamint nagy álmom leszokni a cigiről is. Fontossági sorrendben LA van első helyen, a többi utána:) Ezeket mind család alapítás előtt, utána pedig csak boldog szeretnék lenni. Te jössz!:)

2013. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Erdély nagyon szép lehet még sosem voltam ott, de barátnőm anyósa oda valósi és szokott képeket mutatni. Igaz ők télen voltak de menetek olyan szánon meg mondta ott van az erdőben medve és volt hogy anyósa szinte szembetalálta magát vele (erdő mellett volt a "nyaralójuk" is) sok helyen van kutya hogy elriasszák a mackót. Egyszer én is szívesen elmennék oda. A fa házban volt a medencéjük is télen nagyokat csobbantak a meleg vízben.


Álmok:

1. megtanulni 1 idegen nyelvet hogy munkát szerezzek és független legyek másoktól újból, mint gyerekszülés előtt...


Ez az egy nekem elég lenne, mert innentől talpraesettebb lehetnék...

Na jó 2. a gyerekeim sose legyenek betegek és boldogtalanok.. -utóbbi a férjem szerint csak rajtam múlik :(

2013. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Vállalkozásom befutása városi szinten

2. Saját lakás

3. Kigyógyulni a pánikbetegségből VÉGLEGESEN!

4. Családalapítás

5. Külföldi tengerparti nyaralás vőlegényemmel.


Ezek közül idővel remélem mind összejön,inkább úgy mondom ezeket jövőbeli céljaim és egyben tehát a vágyaim is persze.

2013. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1: nagyon nagyon jól beszélni angolul

2: olyan munkát találni, amit szeretek és meg is fizetnek

3: lefogyni

4: a rendszeres sportot beiktatni a mindennapjaimba és egészségesen kajálni

5: és végül gyereket is szerettem volna, de ahhoz már öreg vagyok.

38/n

2013. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

1: Egészséget a gyermekeimnek,férjemnek,boxer kutyánknak és persze magamnak.- Ez a legfontosabb,hogy álmainkat elérhessük.

Ezen kívül,ha tényleg álmokról van szó: Merjenek jó irányba változni az emberek. - Tűnjön el a képmutatás

-

2013. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6-os Az álmaid elérhetőek,csak elhatározás kérdése.

Nem vagy öreg semmihez (még a szüléshez sem),előtted a lehetőség bármire.

2013. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1.Suzuki GSXR 600 avagy GSXR 750

2.Ejtőernyős Tandemugrás

3.Egyszerre három nővel együtt

4.MacchuPicchu Perui romfaluba ellátogatni

5.Egy hangulatos kis lakás (Amerikai konyhával,padlószőnyeggel,igényes letisztult bútorzattal)


Család szinten meg.:

1.1 fiú gyermek vagy pedig 1 lány

2.Egy kellemes családi ház Budaörsön

3.Egy Mercedes s-class személyautó

4.Hangulatos Siófoki nyaraló

5.Pár üzlet tulajdonsága amit százezrekért ki lehet adni


Nagyjából ennyi :)

2013. márc. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó-te aztán tudsz élni :P

Három nővel együtt -max. a pároddal és két lányotokkal :P


azt az ejtőernyős ugrást én is kipróbálnám meg egyszer talán azt a paintball-t is -utóbbi a férjem ellen lennék és kiélhetném magam ::P

2013. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!