Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy barátom aki elmondott...

Van egy barátom aki elmondott nekem valami olyat, amit nem kellett volna elmondanom senkinek de addig nyaggattak amíg nem bírtam mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szöges korbáccsal meztelenül megkorbácsolod magad a főtéren


hogyan tehetsz ilyet? amit a barát mond és titok, az titok (ezért nem mondok senkinek semmit)

2013. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom és nagyon szarul érzem magam miatta... de ez egy bizonyos emberről szólt akinek sajnos elmondták azok akiknek elmondtam, pedig én mondtam h kussoljanak erről de hát most oltári nagy botrány lett és mindenki rám haragszik, a barátommal nagyon beszélni se tudtam utánna...
2013. márc. 21. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ebből jól nem jössz ki, ez a barát elveszett


miből gondoltad, hogy ha te nem tudtad tartani a titkot majd akinek elmondod az tartani fogja?


pletykás vénasszonyok

2013. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát köszi 3mas most nagyon megvígasztaltál... valami tanácsot szeretnék kibékülésre lécci
2013. márc. 21. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanacs?


Maximum az ido...

En nem tudnek megbocsatani, akinek nem mondhatsz e akarmit anelkul hogy azon aggodj, hogy tovabbadja-e az nem barat. Az az erdekes, h nekunk nem is kell mondani sem h ne mondja el senkinek a masik, mert ez termeszetes...de ha kulon ker is...

Gondolj a forditott helyzetbe!te mitok bocsatanal meg, es akkor tedd azt

2013. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnék neked megbocsátani. ezért nem mondok senkinek semmit se egyébként....
2013. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Mongyad meg a barátodnak, hogy ő a hibás, mert ha nem mongya el neked, akkor te sem tudod elmondani senkinek. Vagyis ő sem bírta magában tartani.
2013. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt, most hagyd őt békén, hogy kicsit enyhüljön a haragja. Utána megpróbálhatsz bocsánatot kérni tőle, és letenni a nagyesküt, hogy ilyen soha az életben nem fordul majd elő többet.

Kérdés, hogy ő akar-e majd tovább a barátod lenni. Végül is, egy nem különösebben nagy áldozatot követelő dologban kiderült, hogy nem számíthat rád. Akkor miért akarna a barátod lenni?

2013. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek megbocsájtott mert ő egy igazi barát :))) mostmár szent a béke
2013. márc. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!