Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy olyan világban élünk ahol mindenki lesz*rja a másikat, semmibe vesszük társaink és ott verjük át a másikat ahol tudjuk?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyen és rossz emberekkel találkozol. Én megválogatom kivel ismerkedem, kivel kötök üzletet, mit hiszek el és mit nem, így megóvom magam az általad említett kellemetlenségektől.
2013. márc. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, rossz országban élsz. De vannak jó helyek is, ahol az emberek figyelnek egymásra, és alapvetően nyugodtabbak, kiegyensúlyozottabbak. Ezt én is csak nemrég tapasztaltam, de nagyon kellemes meglepetés volt.
2013. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
- Ezek a mai fiatalok már semmit sem tisztelnek, mi lesz így a világgal? - ez olvasható egy templom falára vésve, amit egy elkeseredett egyiptomi pap írhatott 3000 évvel ezelőtt. Nemrég találták meg...
2013. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!