Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki lenéz, mit tegyek?

Mindenki lenéz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztály társaim azért néznek le és csúfolnak ki mert nem cigiztem és nem iszok alkoholt, már nagyon unom hogy mindig ezzel szivatnak... 14/f mit tegyek?

2013. márc. 21. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne cigizz viszont IGYÁL! :d Ennyi.
2013. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy annyira büszkék magukra, mikor az anyjáéknak magyarázkodni kell a detoxban/másnap reggel.


Nagyképű kis sz*rosok, ne foglalkozz velük. Ebben a korban jellemző a nagyotmondás, szóval nem kell mindent elhinni, amit mesélnek.

2013. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sok pincebulis képük van, és vanakicsak 13 éves ... :(
2013. márc. 21. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, pincebuli. No comment.


Színvonalas helyre 18-20 alatt be sem engednek, de vannak olyan helyek is, ahol 25 alatt nincs enter.

2013. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó te buta, ha csak 13 nyilván nem megy discoba. 15 évesen én is pince buliba mentem, haverokkal nem lehetett mást 15 évesen. De te tuti otthon voltál egész életedben.... :D
2013. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukád volt otthon, én biztosan nem.


A pincebuli nagyon gáz. Akkor már inkább házibuli. Legalább nem kell sumákolni a szülők előtt.

Szeretnek a gyerekek felnőttnek látszani, csak a következményeket nem szeretik vállalni.

2013. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem igazából nem ezért néznek le,nekem sem volt káros szenvedélyem,de ezt mindig büszkén vállaltam és a többiek elfogadták.Nem voltunk barátok,de nem is cseszegettek.Az nehéz ügy ha látványosan közéjük akarsz tartozni,de közben nem veszed fel a szokásaikat.
2013. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!