Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberi érzéketlenség...

Az emberi érzéketlenség legalja? Gonoszság volt.

Figyelt kérdés

Buszon utaztam,amikor egyetlen egy másodperc híján majdnem baleset történt. A sofőr a satuféknél is erősebbet nyomott,én ülő helyzetből tiszta erővel nekicsapódtam az előttem lévő ülésnek,majd le a földre,mint egy tehetetlen fadarab. A sofőr hátra is jött megnézni,hogy mindenki jól van-e. Gyakorlatilag mindenemet bevertem,de nem szóltam,mert reméltem,hogy elmúlik,aztán továbbmentünk és gyorsan leszálltam a következőnél.

Este még mindig fájt mindenem,és tudtam,hogy volt a buszon olyan,aki a facebookon fent van nekem,fogják tudni,miről beszélek,ezért kiírtam,hogy milyen utazás volt,azért nekem csak furán fáj mindenem.

Erre jónéhány ismerőstől,akik ott se voltak,szinte hátbatámadásszerűen kapásból gúnyolódásokat kaptam,hogy ez kit érdekel,meg nekik is fáj a kislábujjuk,mégse írják ki,aztán a történetemhez hasonló gúnytörténetet költöttek,azt lájkolgatták egymásnak,meg is mondták,hogy abszolút senkit nem érdekel,el se olvassák.

Olyanok is,akikről nem gondoltam volna! Ugyanezek a sírós,szerelmi bánatos idézeteket ezerrel lájkolják,az bezzeg elfér! Személyes bajuk nem lehetett velem,mert gyakorlatilag az a kör,akik távolabbi ismerősök,nem napi kapcsolatot tartunk. Egyszer szólnak hozzám és akkor is így.

Én nem tudtam,tényleg ez a facebook íratlan szabálya,hogy csak idézeteket lehet kiírni? Mert gyakorlatilag azzal van tele a közös fal,meg nekem is ilyeneket küldenek,meg vicces képeket. Semmi komolyabbat?

Én nem szoktam naponta köszöngetni,mint a papagáj,se azt kiírni,hogy wc-n voltam,semmi ilyet. Senki meg nem kérdezte,hogy jól vagyok-e,lett-e bajom. Pechemre akiknek szántam,azok meg nem látták,mert akkor nem voltak ott,aztán meg törölnöm kellett.


2013. márc. 22. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne facebookon éld az életed és nem kell idiótak szövegelését olvasni.
2013. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egy közhely. Mint írtam,nem írok ki minden marhaságot,tehát nem ott élem az életem. Ez egy közösségi tér,ahol a közösen átélt eseményeket meg tudjuk beszélni akkor is,amikor már mindenki hazament -gondoltam én. És ezt is csak azért,mert szokatlan volt,nem mindennapos.
2013. márc. 22. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülye bunkók. Én is utálom a facebookor közösséget. Egyébként jól vagy már?
2013. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már jól,igen,köszönöm. Este úgy fájt a csuklómban valami,hogy azt hittem,sikerült eltörni,de éjszaka kialudtam,ma már sokkal jobb.
2013. márc. 22. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg 18 év alatti lehetsz, nem?

Szegény:(

Jó, hogy nem esett komolyabb bajod!!

2013. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egészen. 10-zel több. Nemcsak a tiniké a facebook elvileg. De csak elvileg.
2013. márc. 22. 12:14
 7/9 anonim válasza:
Elég bunkó ismerősök, a helyedben törölném őket, még távoli havernak sincs szükség ilyenekre.
2013. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok,szerintem törlés lesz a vége. Nem hiányzik,hogy beleugassanak majd másba is.
2013. márc. 22. 12:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit említettél, az nem a facebook íratlan szabálya, hanem a színvonala. Az ember válogassa meg, hová teszi be a lábát, ha minőséget akar.
2013. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!