Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberi kiszolgáltatottság...

Az emberi kiszolgáltatottság művészi ábrázolása Kertész Imre Sorstalanság c. regényében?

Figyelt kérdés

Abban kéne a segítség,hogy hogyan építsem fel a tételt. Olvastam a regényt, sok szempont szerint lehetne elemezni, de ez a tételcím, hogy az emberi kiszolgáltatottság művészi ábrázolása nekem nagyon leszűkíti a kört, nem tudom, hogy hogy kezdjem el és hogyan építsem fel erre a címre az egészet.

Ha valakinek van bármilyen ötlete, azt előre is köszi.



2013. márc. 16. 10:09
 1/2 anonim válasza:

Én is így vagyok ezzel. Nyakunkon a magyar emelt szóbeli. :)

Személy szerint én az órai anyagomat használtam. Értelmezed a címet,leírod milyen műfaj lehet és miért,leírod a történetet és közben elemzed Köves Gyuri gondolatait,érzéseit,majd értékeled a naivitását és az életfelfogását. Igazából én így állítottam össze,nem tudom,hogy jó-e,nekem is fura ez a tételcím,számomra egy kicsit érthetetlen,mire gondolhattak itt épp. De ha azóta,mióta kitetted a kérdést,van valami ötleted,azt szívesen várom! :) Sok szerencsét a szóbelihez! ;)

2013. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
nektek nincs tanárotok?
2014. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!