Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt valaha az életed során...

Volt valaha az életed során valami problémád egy ollóval?

Figyelt kérdés
Lehet az olyan dolog is ami természetes vagy általános probléma az ollóknál, de nem tetszik. Jöhet bármilyen negatív emlék is. Például nekem az, hogy soha nem fért el az ollóm a kis tolltartómban.
2013. márc. 22. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amikor játszottunk és húgom belevágott a tenyerembe. 7 éves kor körül lehettem vagy kevesebb, a lényeg az azt hittem elvérzek. Pedig csak egy kisebb háromszögszerű bőr darabot vágott ki a tenyeremből. Teljesen kétségbe voltam esve :)
2013. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én vágok, és belevág a kezembe.... :/
2013. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de egy ismerosomnek ketsegkivul a kovetkezo dolog lehetett: az anyukaja sehol sem talalta az ollot, mar mindenutt kereste, ideges volt. Akkor kerdi: -Iluska, nem lattad az ollot valahol? Erre Iluska szorakozottan, felvallrol: -De ige, itt biciklizik a fulem mogott egy par szal gaz kozt! Erre Iluska kapott egy atszallot :D
2013. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak a tipikus, veszek egy ollót, amit hogy kibontsak még egy olló kell hozzá. Sokáig eltéphető papírral volt rögzítve, de egy ideje már erős műanyagot kell a késsel farigcsálni... :)
2013. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9-10 éves koromban kivágtam egy darabot a karomból (egy szőrszálat akartam levágni, ami zavart és megcsúszott a kezem), még mindig látszik a helye. Más bajom nem volt.
2013. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szétvágtam egy borítékot, de nem vettem ki belőle a pénzt. (egy ezrest) Persze nem az olló hibája, de rossz emlék.


Érdekes a kérdés amúgy, mi az apropója?

2013. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen nekem volt! Épp nem volt borotva penge és annyira viszekedd a péniszem a szőr növekvésétöl , úgy gondoltam h levágom ollóval, , és mikor véletlenül benyitottak megilyedtem és levággtam a fütyköst :(
2013. ápr. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!