Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valóban létezik női logika?...

Frici90 kérdése:

Valóban létezik női logika? :D Ha igen, akkor valaki valaha megértette már? :D Kösz előre is.

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag valóban létezik. De nekem sajnos még nem sikerült megértenem...
2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfi a női logikát nem értheti meg soha. Gyakran a nők sem értik a női logikát, de ha ezt szóvá teszed, halál fia vagy. :)
2013. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom ennek a kérdésnek inkább az ezotéria kategóriát...
2013. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedvea valaki! Azért nem értitek meg, mert nincs mit megérteni! :D
2013. márc. 4. 18:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A női logika működésmechanizmusa a világ leg egyszerübb dolga.

Egy 4 betűs mondattal el tudom nektek magyarázni:


Csak.

2013. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nana, azért vigyázzatok magatokra, mert figyelek ám. :D
2013. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lapítunk, lapítunk!!!
2013. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na, azért... ;)

Én is tudnék érdekeseket kérdezni a férfiak gondolkodásmódjával kapcsolatban, aztán alaposan fel kellene kötnötök a gatyátokat, hogy válaszolni tudjatok...


De mint fentebb írtam, a nőket sem nagyon lehet megérteni sokszor. Szóval szerintem úgy általában az embereket. Bonyolultak vagyunk...

2013. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
No de uj kérdést uj kérdésben kell ám feltenni. Nem itt. Itt már férfiuralom van.:))
2013. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ó, most de ismered a szabályzatot, Kilowatta...

Azt nem olvastad benne, hogy csak valós kérdéseket szabad kiírni? Ez pedig nem tűnik annak, mert a _hímnemű_ kérdező láthatóan nem tudományos választ várt a kérdésére. Akkor miért is ide írta ki?

Vagy offolni sem lehetne, ugyebár, meg válaszra válaszolni sem stb. Ezekkel nem volt problémád eddig.


Szóval néha érvényes a szabályzat, néha meg nem? Ez milyen logika már? Hol van a férfias határozottság és következetesség? :P


Node nem bántalak, mert te legalább vicces vagy. És bátor is. A többiek inkább behúzták fülüket-farkukat. :D


Inkább interjúvoljuk meg a kérdezőt, hogy milyen konkrét példára gondolt.

Frici, fejtsd ki az esetet pontosan és alaposan, legyél olyan kedves. És írd le azt is, hogy te férfiként mit csináltál / mondtál volna másképp, szerinted mi lett volna a megoldás.

Szóval legyünk már konstruktívak. :)

2013. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!