Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy 15...

Szerintetek gáz, ha egy 15 éves lány nem megy el otthonról hétvégén?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ilyen korban ciki-e már. A "régi" általános iskolás barátok elfelejtve, mivel ők eléggé bunkók voltak, az új barátok meg messze laknak, ezért hétvégén nem találkozik velük.Vélemény ? (igen, én vagyok ez a 15 éves lány, aki hétvégén nem megy el szórakozni.)
2013. márc. 22. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, főleg ha nem is a városban laksz és nincs aki hurcoljon éjszaka. Azért egy hónapban egyszer-kétszer menj el valamerre. Nem muszáj buliba, és nem is muszáj éjszaka.
2013. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves vagyok és soha nem járok el "bulizni". Nem szeretek. Életemben egyszer vagy kétszer voltam talán, ebből egy a szalagavató utáni iskolai buli volt, azt nem akartam kihagyni. Ha emiatt gáz vagyok, oké, elviselem. De szerintem még mindig jobb, mint csak azért eljárni, mert menő, miközben nem is érzem jól magam bulikban.
2013. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én sem megyek el soha, 16 leszek pár nap múlva..
2013. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok..

úgy értem, hogy buliba nem járok el... barátaimmal moziba, meg ilyesmi helyekre igen:)

2013. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pedig szó szerint sehova :) pl. moziba kb. két éve nem voltam. 16/L
2013. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg 20 éves vagyok és mégis itthon tanulok. Nem attól leszel menő, mert azt csinálod, mint a többi... speciel ezt a saját bőrömön is tapasztaltam gimiben, elég sok mindent tettem, amit mélységesen bánok utólag. Akkor bezzeg "menőnek" tűnt.
2013. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 évesen max. házibuli, de éjszakában csellengeni nem.

Majd annak is eljön az ideje.


Nem vagyok öreg, mégsem értem, hogy a kamaszok miért akarnak idősebbnek látszani. (Nem te, kérdező.)

2013. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 problem3girl válasza:
14 vagyok hát nem tudom ...én nem bírok otthon egyhelyben a seggemen ülni muszály kimenni minimum levegőzni!
2013. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó:persze én is azért néha elmegyek otthonról,a levegőre meg ahogy mondtad a minimum

amúgy nem tudom miért vagyok ilyen mert a tesóm szöges ellentéte nekem midig eljár(t) valahova...hm:)

2013. ápr. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!