Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szánalmas vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas vagyok, ha minden egyes nap amikor kimozdulok otthonról abban reménykedem, hogy egy lány végre rám mosolyog, hogy végre én is kellek majd egy lánynak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas, csak boldogtalan. Ez egyébként nem jó, mert túlságosan görcsösen akarod a dolgot és pont ezért nem fog veled megtörténni. A jó dolgok majd akkor történnek meg veled, ha nem is számítasz rá. Szóval próbáld meg elterelni a gondolataidat pl. kezd el sportolni vmit, vagy csinálj bármit amihez kedved van, és majd minden jön magától! Csak türelem kell hozzá és kitartás!
2013. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább csak naiv :)
2013. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha azt gondolnád, hogy anélkül is nyerhetsz a sorsjegyen, hogy vennél egy sorsjegyet.

A lány olyan, mint a kaparós sorsjegy. Mindig tenni kell azért, hogy egyáltalán vegyél egy sorsjegyet, de aztán a legtöbb nem nyer.

Annak az esélye, hogy a földön véletlenül találj egy kaparós sorsjegyet, lekaparod és nyersz is vele, nincs kizárva, de igen csekély. (Igaz, az amcsi filmekből mindig az efféle "valóság" árad, így könnyen hiheted azt, hogy ez reális.)


Tehát attól, hogy kilépsz az utcára, nem fog senki rád mosolyogni. Ez nem így megy.

2013. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas. De neked meg nem kéne ennyire görcsösen hozzáállnod a barátnőszerzéshez. Engedd el! Ez egy játék nem kell komolyan venned. Nyugodtan menj oda lányokhoz és szólítsd meg őket. Nem az a lényeg, hogy mi lesz a végeredmény, hanem, hogy megpróbáltad. A lényeg, hogy lazulj el! Ha van még kérdésed akkor írj nyugodtan.

20F

2013. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt ugy kell erteni, hogy aktivitasod kimerül a remenykedesben, akkor valoban az, meg ha kemeny szo is ra.


Mit ersz vele, ha kellessz a lanynak, ö is neked. Rad mosolyog, visszamosolyogsz, lesüti a tekintetet, tovabbsetal es akkor lattad eletedben utoljara...


Ha megszolitod es kudarcot vallasz, ugyanaz lesz a vegeredmeny, mint az elöbb leirt szcenarioban. DE!!!

Van ra esely, hogy ne igy vegzödjö! De csak akkor, ha teszel.


Nincs mit veszitened! Embereld meg magad, bizonyitsd be a lanynak, hogy vannak gyolyoid es szolitsd meg! Nem kell szöveg, nem kell nagy duma! Egy kedves mosoly es egy "Szia" teljesen megfelel!

2013. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Aztán nap napot követett és soha nem történt semmi, a remény meg szép lassan meghalt. Ma már lesz@rom hogy ki néz, ki mit gondol rólam, avagy kivel találkozom. Ma már kb 50 ból 1 lány tudja kiváltani belőlem a "hátrafordulok és megnézem" reflexet, annó ez 10/8 volt. Ma már csak vendégek, kik panaszát orvosolom és amiért pénzt kapok.


Az meg hogy rád mosolyog, még nem jelenti azt hogy kellesz is neki. Rengeteg csaj mosolyog akinek van pasija, férje, 3 szeretője és 5 gyereke otthon.

2013. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jé én is ugyanígy vagyok ezzel, minden nap ebben reménykedem, de hiába..már már kezdem lassan feladni..de azért én még reménykedem. De talán egyszer majd összejön és remélem neked is:)

15/L

2013. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vissza mosolyognának rád, ha előbb te barátságosan rámosolyogsz! Azért mert a XI.században élünk azért még mindig a fiúknak kell kezdeményezniük (többnyire):)
2013. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!