Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te mire gondolnál ha beszélget...

Te mire gondolnál ha beszélgetnél 1 lány ismerősöddel és mikor a munkára terelődik a szó azt mondaná, hogy utál oda járni dolgozni és mindig sírva indul munkába?

Figyelt kérdés
majd egy munkatársától megtudnád,hogy valakit kerül a munkahelyen és nem is köszön neki.
2013. márc. 26. 01:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Lehet h van ott valaki olyan aki miatt rosszul érzi magát és nem akar oda menni de muszály pl volt palija vagy vmit csinált az az illető vele amit ő nem akart és azért
2013. márc. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
20%

ha nagyon készvan és éppen ráérek,akkor meghallgatom a sirámját és próbálok úgy tenni,mintha érdekelne.

amúgy meg nem tűröm a nyavajgást.

ilyen esetekben témát váltok olyasmire,ami engem érdekel,ebből meg csak leveszi,hogy ne nyafogjon ott előttem.

2013. márc. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Én arra gondolnék, hogy szegénykém útál oda járni dolgozni és mindig sírva indul munkába és, hogy valakit kerül a munkahelyen és nem is köszön neki.


Te másra gondolnál?

2013. márc. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhes talán?
2013. márc. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk arra, hogy nem szereti a munkáját, és sajnálnám. De lassan már az is csoda lesz, ha egyáltalán van munkája az embernek, akár rossz akár jó.
2013. márc. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!