Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj segítenetek. >< Megtört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj segítenetek. >< Megtörtén veled/ismerősöddel, hogy két évig szerelmes volt, és a srác ezt tudta, és nem akart járni a lánnyal, de később mégis összejöttek, és még mindig szeretik egymást, vagy legalábbis jó barátok?

Figyelt kérdés
...a remény az egyetlen éltető erőm, mert egyszerűen nem bírom tovább, egyszerűen meghalnék nélküle. Ha ránézek a profilképére, egyszerűen sírva fakadok, hogy nem akarja egyelőre, hogy az övé legyek. Kereken két éve volt az, hogy elmondtam neki, hogy mennyire szeretem, azóta SEMMI nem változott, sőt mindenképpen rosszabb lett. Légyszíves válaszoljatok a kérdésre, mert tényleg nem bírom sokáig. >< Amúgy csak szimpla depresszió.
2010. nov. 9. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt hasonló eset, egyik ismerősömmel, ott az volt a szitu , hogy a lány ugyanígy szerette a srácot mint te de a lánynak volt még akkor pasija de valamiért nem mert kilépni a kapcsolatból mert nem votl biztos a másik pasiban, de 1 év alatt megimerte a lány a pasit mert annak ellenére sokat találkoztak és 1 év után összejöttek és azóta együtt is vannak ennek már 3 éve kb.
2010. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én történetem az, hogy én kb. 4 éve szeretem azt a srácot, és el is mondtam neki, viszont nem történt semmi, már egy suliba járunk 3 éve, mindennap láttam/látom őt. Szóval nekem is a remény volt, úgy gondoltam rá, hogy egyszer úgyis az együtt leszünk..és akkor eljött a nyár, együtt nyaraltunk..és kiderült, hogy már ő is belém szeretett..de nekem volt barátom akkor, így aztán a nyaraláson inkább az ismerkedésre tettük a hangsúlyt, elmondtam neki őszintén a dolgaimat, ő is elmesélte, hogy mennyire bánja, hogy korábban nem vett észre..és hát most ott vagyunk, hogy össze tudnánk jönni..de mégsem. Rajtam áll az egész, mert még nekem meg van a barátom. Sokat gondolkozok, hogy megéri-e eldobni az 1 éves kapcsolatom miatta.


17/L :)

2010. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem igazi szerelem csak a depi beszél belőled, nem látsz tisztán ő nem szeret és nem is fog sem 2 év múlva sem 5 év múlva. Sokkal boldogab lennél ha ezt elfogadnád és tovább lépnél randiz érezd jól magad így találsz valakit aki visszont szeret. Magadtól veszed el a reményt ha évekig feleslegesen sovárogsz.
2010. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pj0tr ***** válasza:

Nem írtad a korodat úgyhogy kissé nehézkesen lehet válaszolni. Az előttem szólónak igaza van. Felejtsed el.

Ha tippelnem kellene akkor azt mondanám, hogy 12-14 éves lehetsz kb. Ebben a korban elég ritka a depresszió, sokkal jellemzőbb azonban az, hogy saját magadat hajszolod szomorúságba.

Nem igazán mondtad, hogy milyen a kapcsolatod jelenleg a fiúval. Mennyire ismered (nem szerinted, hanem ténylegesen)? Mert az is könnyen megeshet - még a felnőttekkel is nagyon sokszor -, hogy csak egy vágyálomba vagy szerelmes. A képzeleted kiegészítette a hiányzó részeket abba szerettél bele.

Az esélyek nagyon ellened vannak. Ha azt vesszük, hogy mekkora az esélye annak, hogy összejöttök és akkor még el sem jutottunk oda, hogy elkezdenek kirajzolódni a különbségek a te általad szeretett srác és a valóság között, ami még nagyobb csalódáshoz vezet.

Keress egy rendes fiút. Tekintve a korod ismeretlenségére - és persze, hogy semmit nem tudunk rólad - konkrétabb tanácsot nem lehet adni.

2010. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy srác, akibe azt hittem, szerelmes vagyok nagyon, és el is mondtam neki, hogy szeretem. Nem történt semmi, és évekig gondoltam rá úgy, hogy ő az isten, nála jobb pasit én még sosem,... stb. Igazából azóta több év is eltelt, és még mindig nagyon kedvelem, de már azóta megtapasztaltam, hogy milyen az IGAZI szerelem, és tudom, hogy ő csak erős vonzalom volt részemről. A mai napig jóban vagyunk, nem találkozunk túl sokszor, de kedveljük egymást, ismerem a barátnőjét is, és őt is kedvelem, és van nekem is már barátom. Szóval ezek elmúlnak. Az, hogy épp egy "szerelmi" csalódást élsz át, még nem depresszió. Az sokkal komolyabb ennél, ezekkel a szavakkal ne dobálózzunk. Majd elmúlik. És meghalni sem fogsz nélküle! 25N
2010. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez van velem :o
2014. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!