Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság menő cigánnyal járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság menő cigánnyal járni vagy mi? Egyre több fehér csajt látok cigány csávókkal? Mi történt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 14:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig még ilyet nem láttam.
2013. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Utálom a cigókat! meg vannak őrülve a lányok ennyi.
2013. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az elmúlt héten 3 ilyet is láttam.Én sem nagyon láttam eddig,csak elvétve.De mostanában mintha megszaporodott volna az ilyen párok száma.
2013. márc. 9. 14:07
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Kell nekik a réz!
2013. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%
Nem Romát akartál írni? :D
2013. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%

Nincs semmi bajom a cigányokkal, de én is ezt vettem észre a környezetemben :S:S semmi különbség nincs a "fehér" és "cigány" srác között (jó azért egy cigány gyerek sokkal balhésabb általában), de nem értem

/L

2013. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
20%

Miert vannak a feher lanyok fekakkal? Egyik ok, ha nem kapnak figyelmet a feher fiuktol.

De sok mas oka is lehet.

2013. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

ma 14:10



Nem nem azt akartam írni,mert olyan szó nincs a magyar szótárban hogy roma.Cigány viszont igen,max nekik nem tetszik ez a szó,de valójában a németek is cigánynak hívják őket.Az az Zigeuner.Olyan szó nincs hogy roma.

2013. márc. 9. 14:12
 9/36 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is szokatlan...Bár van olyan roma, aki szorgalmasan dolgozik és szereti a családját, ellentétben néhány iszákos magyar apával. Félreértés ne essék, én magyar vagyok, de mindenkinek szíve joga eldönteni, kivel áll össze.Ha a szerelmét egy sötétebb bőrűben találta meg, Isten áldása rájuk...
2013. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Kis naiv lányok jönnek össze ilyen fajzatokkal. Eladják magukat "olasz/brazil macsónak". Láttam már ilyet.
2013. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!