Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik nem akarnak velem interne...

Akik nem akarnak velem interneten beszélgetni, miért úgy intézik el, hogy nem válaszolnak az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
Miért nem mondják inkább meg tisztán és érthetően, hogy ne írjak rájuk mert nem akarnak beszélgetni velem? Valami ilyesmit, nem lenne az rendesebb dolog, mintha nem válaszolnak?
2013. márc. 26. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Az elég rosszul esne neked, rosszabbul mint ha nem írnak vissza. Valószínű, hogy nem akarnak megbántani. Megoldás esetleg lehet, hogy csak akkor írsz rájuk, amikor tényleg valami olyan dologról van szó. Amit meg megtudsz velük beszélni személyesen, azt inkább úgy tedd.
2013. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok...nem tudom miért,az egyenes út nekem jobban esne. Amugy élőben is ismered őket,vagy csak netes emberek?
2013. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő
2013. márc. 26. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert nem kiváncsiak többé a társaságodra,és még arra sem veszik a fáradtságot,hogy elmondják.
2013. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!