Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találkoztál már híres emberrel...

Találkoztál már híres emberrel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Én Rubint Rékát, Norbit, Szandit, és Tildát láttam a Barátok köztből. Nekem Szandi nagyon szimpatikus volt, mert 3 gyerek után is nagyon jól néz ki és nagyon kedves, közvetlen.
2009. szept. 18. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam (pár lépésre tőlem) Tóth Verát, Nagy Ferót, a Fiesta, a Piramis a Bikini tagjait, Vuity Tvrutkót (nem tudom hogy kell leírni a nevét), Sipos F. Tamást ... most ennyi jut eszembe:)
2009. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Igen, gyakran találkozom sztárokkal, mert a párom egy együttes háttértáncosa volt, és így ő elég ismerősen mozog a fellépő sztárok világában...valamint azért is, mert ha sztárfellépőt hívnak egy városi rendezvényre, rendszerint mi kalauzoljuk és védjük meg őket.

A legszimpatikusabb Tóth Gabi volt, aki egy rettentő közvetlen és aranyos lány. Szandival rossz élményeim vannak, nagyon mogorva és pöffeszkedő volt a színpadon kívül. A többiek között is voltak nagyképűek, de a legtöbbjükkel jól el lehetett beszélgetni. Nem sorolom fel az összeset, mert hirtelen eszembe sem jut mindegyik...

2009. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szombaton egy üveg whisky és néhány sör után az összessel találkoztam és rettenetes volt.
2009. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen, szakmámból eredően elég sokkal találkozom :) Igazán "nagy" élmény egyik sem volt. Minddel lehet beszélgetni, de ők is emberek, emberi tulajdonságokkal.
2009. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Találkoztam már egy-két sztárral, kezet fogtam Növényi Norbival, Nick Árpival, Som Lajossal mindegyik nagyon normális ember.
2009. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Síoktató vagyok, gyíkran síelnek nállunk színészek, riporterek, énekesek, politikusok. A vicces az az, hogy én meg egyáltalán nem vagyok otthon a sztárvilágban, úgyhogy rendszerint utólag tudom meg, ha valamelyikőjük híresség volt:)
2009. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, bocsánat, nálunk-ot akartam írni, félrenyomtam.
2009. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
taliztam már kozsoval, Vujity Tvrtko-val, omega,
2009. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nemtudom a lokis srácokat mennyire lehet sztárnak nevezni, de velük rendszeresen. Pl. Varga Józsi ott focizott gyerek korában, ahol én, így jó ismerősök vagyunk :) Rendkívül közvetlenek egyébként, főleg Dombi Tibi aki mérhetetlenül kedves, szerény ember, de ez kb. az egész csapatra illik.
2009. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kórházban dolgoztam, és az egyik doki filmeseknél is dolgozott, így több sztárral volt alkalmam kicsit beszélgetni. Nagyon gáz egyik sem volt, ha nem akart társalogni, amíg várakozott, akkor úgy jelezték, hogy ne legyen bántó. Egy eset volt nagyon kínos, amikor az első BB ház után pár hónappal valami bulin megsérült az egyik srác és őt hozták be többen. Az borzalmas volt, hangosak, bunkók, pökhendiek voltak.
2009. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!