Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Már találkoztál valamilyen...

Már találkoztál valamilyen sztárral, híres emberrel szemtől szemben?

Figyelt kérdés

Mert én itt lakom Fejér megyében>Csákváron és az Esterházy Kastélynál forgatta a Selena Gomez a Monte Carlo című filmjét és mi nem is lakunk messze a Kastélytól. Márc. 6-án mentünk oda megnézni, hogy most mi van és kb 19-20 óra közt volt a dedikálás és a fényképezés. Voltak vagy 100-an és én aztán valahogy odaértem Selenához, aki egy kocsiből derékig kihajolt és kértem aláírás egy ilyen képre, amit fényképpapírra nyomtattunk ki: [link]

És le is fotóztattam magam a telefonommal az egyik testőrrel Selenáról és rólam és át is karolt miközben fotózak :):):):):):):). Soha nem fogom kitörölni azt a képet a mobilomról! Ja, és azt állítottam be háttérnek.

Most ti jöttök! :D


2010. máj. 7. 17:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%

Kreator tagokkal koncert után közös fénykép, hátfelvarróra aláírások, plakát, Testamentes Chuck Billytől aláírás a karomra, pengető Alextől, a Clawfinger gitárosától pengető (amit koncert után sikeresen el is hagytam), Mentes Norbitól Stage pass, Akelától sok minden, aláírástól kezdve együtt iváson keresztül apró tárgyakig, meg még pár hasonló dolog hazai zenekaroktól, bár ti ezeket valószínűleg úgysem értékelnétek. :)

18/L.

2010. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
azta! ez aztán nem semmi
2010. máj. 7. 17:24
 3/36 A kérdező kommentje:
s kösz a gyors választ! :)
2010. máj. 7. 17:27
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Selena most komolyan volt már mo-n? Mert úgy volt, hogy Pestre jön forgatni nem?
2010. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
télleg!!! ottvolt!!!! át is karolt!!!ha nem hiszed el járj utána!
2010. máj. 7. 18:12
 6/36 A kérdező kommentje:

ittvan anya blogja:

[link]

leír mindent

am meg budapesten csak egy hotelt vettek ki és csákváron forgattak! holnap is itt lesznek 3-ig de ma kb 9-20-kor elmentek

2010. máj. 7. 18:14
 7/36 A kérdező kommentje:
ja és az egyik haverom azt állítja (akinek az anyja a szaniban dolgozik), hogy azért késett a suliból reggel, mert megmondta az egyik testőrnek a parkban, hogy kérdezze meg, hogy mi az msn címe a selenának és, hogy megadta neki. Szerinted ez igaz??? sztem nem, csak át akar verni mindenkit
2010. máj. 7. 18:17
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
március 6-án is itt voltak meg most is?
2010. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

22:18 vagyok

vagy május 6-ot akartál írni?

2010. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

facebookon/twitteren is megírta h.itt volt...

nagyon tetszett neki Magyarország...


[link]

2010. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!