Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kupakokat miért gyűjtik, mi...

A kupakokat miért gyűjtik, mi értelme?

Figyelt kérdés
Számtalan ismerősöm gyűjtötte már általában beteg kisgyerekeknek. Én mindig próbálok annyit összeszedni amennyit csak tudok, de az értelmét ma se látom. Azért valaki pénzt ad? Ha ugen akkor egy kupakért mennyit kapnak?
2013. márc. 27. 06:56
 1/8 anonim válasza:
van valami cég, akik beolvasztják és darabjáért egy forintot adnak, ez megy a beteg gyerekeknek. én csak ennyiről tudok.
2013. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poet1 ***** válasza:
Szia, magam is egy ilyen szolgálatot vezetek. Az igaz, h hatalmas összefogás kell. Mindenkinek aki gyűjtési céllal keres meg embereket van vmi amit el akar érni, ez lehet kirándultatás, gyógyítás, támogatás stb. Nekem az utolsó kettő a cél. Változó, h ki mennyit kap érte. Mi 65forintot kilónként. Eddig 6 tonnát csináltam. Egy beteg kislányt akarunk támogatni, és bár elég nagy a szolgálat új jelentkezőket is mindig várunk. Te konkrétan kinek gyűjtöd?
2013. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poet1 ***** válasza:
ja és kizárt h valaki darabjáért adjon 1forintot, mikor 1kg 400db,én az országos szinten első üzemi helyezetnek viszem a kupakot, de ott is 65 ftja kilónként
2013. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs kinek gyűjtöm, egy ismerősöm ismerősének az ismerősének a... Egyébként folyamatosan gyűjtöm, ha nincs kinek akkor is, mert úgyis lesz kinek adni
2013. márc. 27. 10:00
 5/8 poet1 ***** válasza:
ha már nem lesz kinek, szólj, sőt azt is megköszönném,ha tudnál olyanokat, akikne sok van de nem tudják mit tegyenek vele. Köszi
2013. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha tudnék olyat elkérném tőle
2013. márc. 27. 17:28
 7/8 poet1 ***** válasza:
utolsó, azt hittem a te fajtád már kihalt. Legalább bevallanád h sügér vagy ehhez!
2013. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az a pénz már régen át van utalva, csak legalább ez is azt az érzést nyújtja, hogy sok kicsi sokra megy és azzal, ha nem dobálom el a kupakokat, hanem elrakom minden nap azzal is egy beteg gyerekre gondolok, az ő gyógyulását kívánom, ez is sokat segít szerintem. Igen is jó dolognak találom, ezzel minden nap segítek egy egy emberen, ami nekem jól esik. Neked nem kell gyűjteni, nem azon a 100 kupakon múlik, de én hagy csináljam már azt, amit jónak látok. Igen is hiszem, hogy az egy jó célt szolgál és segíthetek a gyógyulásban.
2013. márc. 28. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!