Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A skinheadek miért műveletlenek?

A skinheadek miért műveletlenek?

Figyelt kérdés
úgyvettem észre hogy a skinheadeknek vagy 8általános iskolája van, vagy szakközépbe járnak.

2013. márc. 27. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És milyen furcsa, épp általánosban és melósképzőben kénytelenek sok cigánnyal egy osztályba járni!
2013. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Attól még nem műveletlen valaki,h szakközépbe jár!
2013. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
ez sajnos a mai divatskinek miatt lett így,hogy az emberek így ítélik meg őket.Vagyis minket. Én gimnáziumba járok,elég jó hírnevűbe, jövőre egyetem. Az idősebb skinek sokkal többet tudnak a világról,az emberekről.Aki komolyan gondolja ezt a kultúrát, utána olvas,és nem csak lóbálja a kezét "Sieg Heil"-t kiáltva! Szóval,sok műveletlen skinhead van, de tisztelet a kivételnek! 88
2013. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Ne általánosíts!

És attól még, hogy valaki szakközépbe jár nem műveletlen. Én is oda járok, és képzeld nem érek kevesebbet bármelyik egyetemistánál sem.

A skinhead nem a műveletlenség szinonímája, ha te így tudod, nagyon félre vagy tájékozódva. És gondolkodj mielőtt ostobaságokat kérdezel....

2013. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben neharagudjatok! csak környezetemben 14-15 éves skinheadek vannak és azt se tudják mit beszélnek, meg sieg heileznek és üvöltöznek az utcákon, és a vicc hogy van köztünk egy arab, meg egy néger is. (tudom hogy eredetileg a skinheadek közt voltak színes bőrűek is, de azok nem a nácizmust istenítették)
2013. márc. 30. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én megértem hogy a skinheadek ezt a náci stílust képviselik,szerintem nem műveletlen mind..nekem volt egy ismerősöm aki egyetemi tanár lett és skinhead volt(még asszem mindig az)de egyedül azt tartom ostobosagnak a skinheadeknél hogy ok nélkül és megismerés nélkül utálnak minden külföldit..
2013. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert talán ha művelt lenne nem állna skinheadnek...
2013. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Te egy picit buta vagy, meg szerintem fiatal is! 14-15 évesek színes bőrűek akik skinheadnek képzelik magukat? Hát ez vicc! Megnéztek egy-két skinhead, náci filmet és egyből neonácinak képzelik magukat, valószínűleg nincsenek tisztában a szavak jelentésével, ezért csinálják azt amit csinálnak. Egy normális skinhead nem 14-15 éves hanem olyan aki tisztában van a dolgokkal, a legtöbb skinhead, vagy neonáci az csendes, okos, megfigyelő, akik kiadják azt amit gondolnak azok pedig buták, tanulatlanok. Ne általánosíts, ha látsz egy-két nyomorék, ifjú, buta gyereket akik, az említett szavakat használják, mert azokkal ne vegyél egy kalap alá minket! :)
2013. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
58%
16 éves fiú vagyok, nekem is van egy skin head osztálytársam. Soha egy rossz szót nem szóltam hozzá, soha nem bunkóztam vele. Viszont apám külföldi, és állandóan egy roh4dék tapló velem, folyton bevándorlónak hív és nem hagy élni. Akármit csinálok folyton belém köt és földig aláz. Utálom a skin headeket. Nyomorék gyökér alja nép, akik felsõbbrendûnek képzelik magukat. Tisztelet a kivételnek
2015. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

A skinheadek többsége nem műveletlen és nem ostoba. Az már más kérdés, hogy valószínűleg Te vagy az aki mindenkit ostobának tartasz aki nem ért veled egyet.

A skinheadek nem csak a sportokban nyújtanak kiemelkedő teljesítményt, de a szellemi élet terén is alkotnak maradandót. Van köztünk tanár, ügyvéd, számítógépes szakember, programozó, mérnök stb.

A korosztályomban a többségnek nem volt lehetősége tovább tanulni, nagyon sokan felnőttként képezték, képzik magukat. Persze ezt sokan nem hiszik el, hiszen a kommunista rendszerről csak jót hallottak, pedig egyáltalán nem volt az.

2015. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!