Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tűntek el, a Skinhead...

Miért tűntek el, a Skinhead társaságok? Én Füzesabony környékéről származom, és csak nagyon ifjú korom emlékei azok, amikor Skinheadek csoportosultak például ott is. Meg egyáltalán bárhol. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
divatok jönnek mennek...
2012. nov. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinőtt a hajuk.
2012. nov. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de tényleg ...

pedig nekem bejöttek, és én se látok sehol skinheadet, a franc ...

2012. nov. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kinőtt a hajuk! XD Ez jó. Na mind1, csak úgy kérdeztem.
2012. nov. 12. 16:00
 5/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 12. 16:02
 6/6 WorfHadnagy ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen skinheadek. Az eredetiekre gondolsz (akik együtt buliztak és piáltak a street/oi-punkokkal, nem voltak túl agresszívak), vagy a gyáva, agresszív, divatnáci csürhére, akik straid edge-bulikon is úgy be vannak állva, mint a gerely? Az előbbiek megöregedtek, minden bizonnyal melóznak, vagy már nyugdíjasok, utóbbiak a Kurucinfó FB-oldalán izraelitálznak-romáznak-szélsőbaloldaliznak velváltva, miközben anyuci süti nekik a túrós-májkrémes palacsintát. XD
2012. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!