Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha én kimennék amerikába,...

Ha én kimennék amerikába, akkor az ottani skinheadek engem is megverhetnek, vagy stb?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy mindenki megverhet, de ezt nem tudom jobban megfogalmazni röviden! Szóval igazából szőkésbarna hajú kék szemű, fehér bőrű vagyok! De nem igazán tudom, hogy a skinheadeak a külföldieket is, vagy csak a bőrszín, vallás stb.-ben különbözőeket ítélik el? Lehet hülyén fogalmaztam, de remélem érthető.
2012. okt. 26. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
nem. sok Romper Stompert néztél :D fehér bőrrel és kék szemmel te pont, hogy közéjük illenél :D
2012. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zsizsik666 ***** válasza:
OFF: bocsi érte..de hófehér bőrrel, fekete szemmel, fekete hajjal megkalapálnak?
2012. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fekete hajjal és barna szemmel nem kalapálnak el, attól még fehér ember vagy. Csak a cigányokat irtják.
2012. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zsizsik666 ***** válasza:
Köszi :D
2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne szólalj meg, és nem fognak bántani.
2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2012. okt. 26. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Leegyszerüsítve elmondom hogy Amerikának pont annyit köze van a skinhead kultúrának mint Magyarországnak/Romániának/Ukrajnának/Szlovákiának/Németországnak

Egyszóval semmiközünk nincs ehhez, ahol igen elvernének ha látják rajtad a divat külsőt, az Anglia mivel az Őshazája, valószínű hogy a szőke haj kék szem kombó miatt mert erőltetetten látni hogy nem skinhead vagy, hanem Magyar, és muszáj kimondanom a "Náci" kifejezést, amit lehetne szebben is mondani csak nemjut eszembe a normális szó, Ők azt vennék le rólad hogy nem csak magyar bevándorló vagy, de még a legfelsőbb faji megkülönböztetést is hangsúlyozod :)


Itthon azért nem bántanak senkit aki kopasz, bakancsos mert senkinek nincs fogalma arról hogy a skinhead, nem ezeket foglalja önmagában

Sőt mit több, egy tradicionális skinhead, haja sem kopasz

20/F

2012. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs én is OFF:És aki lebarnul a napon?
2012. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az h szőke vagy és kék szemű nem sokat jelent. Simán megverhetnek, egy azért mert itthon is a skinek nem csak dzsipókkal háborúznak, hanem bárkivel szinte, aki az útjukban van....kettő, az amerikaiak kicsit hülyék, úgy ahogy vannak...volt a Ku Klux Klan, ugye mindenki csak azt tudja róluk h négereket vertek/öltek, de ez nem így volt! Ők egy protestáns közösség voltak, és teljesen fehér katolikusokat is öltek/vertek annak idején, ha a területükre tévedt az illető....szóval ennyit erről, azért légy óvatos
2012. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen van néger skinhead is, mivel Anglia javában kb annyi feketével számolhat mint fehér emberrel

20/F

2012. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!