Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van annál lejjebb, mint...

Van annál lejjebb, mint amikor hazudnak a szemedbe?

Figyelt kérdés
Nyilván, emberölés, stb., de emberi kapcsolatokon belül értem a kérdést. Vagy nem kellene, hogy ennyire megviseljen?
2013. márc. 27. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Van lejjebb, ha elárulnak, ha mások előtt megaláznak.
2013. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha a legjobb barátnőd elcsábítja a szerelmedet, és a párod simán belemegy a dologba. A hazugság, ha nem is szép, hogy ezt mondom, sokrétű. És lehet rá indoka, hogy ne az igazat mondja, ami bár nem mentség, de mégis egy belső indíttatás.

Vagy az, ha a saját szülőd árt neked, és úgy viselkedik, mintha nem is szeretne.

Vagy tinilányként teherbeejt valaki, és otthagy a slamasztikában.

Szerintem ezek nagyobb dolgok.

2013. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a volt menyasszonyom a szemem előtt csókolózott a főnökével egy buliban ahol nem tudták hogy ott leszek. A srácot sok éve ismertem, nem barát de jó ismerősöm volt. Az eset után 5 perccel a lány a szemembe hazudta hogy semmi nem történt és értetlenül hebegett. Na ott kellett erő hogy ne tegyem egyenlővé az aszfalttal, ennél lejjebb nincs.
2013. márc. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vannak gátlástalan emberek...

Csak olyan rossz érzés, hogy tulajdonképpen nem kellett volna hazudnia, és nem is értem, miért tette (elég pitiáner ügy az egész, nem múlt rajta semmi és mégis... hirtelen mennyi minden múlik rajta).

De a ti példátok valóban rosszabb.

2013. márc. 28. 05:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom az olyanokat
2013. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a legalja, mikor házastárs teszi
2013. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Saját válaszom a kérdésemre: van. Amikor az, akiben megbízol, alád próbál tenni azzal, hogy ellopja a munkahelyi teljesítményedet, majd amikor észreveszi, hogy rájöttél, megpróbálja magát visszanyalni hozzád, teljesen hülyének nézve (persze közben a szemedbe hazudik). Szóval igen, van lejjebb. Sőt, mindennél van lejjebb.
2014. jan. 10. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!