Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a férfiak ilyet hazudnak?

Figyelt kérdés

Egy pasi nagyon tetszett nekem, kedves volt mindig mondta milyen szép nő vagyok, mennyire tetszem neki. Aztán véletlenül meghallottam hogy azt ecseteli egy másik pasinak, milyen előnytelen a hajam és az arcom se jelentős. Ezen nagyon kiborultam, mert akkor miért hazudik vagy 5 hónapja nekem hogy így meg úgy. Csak azért, hogy lefeküdjek vele? Aztán kiderült, hogy más lányokat is hajtott, akiknek szintén azt mondta mennyire szépek, közben pedig azok tényleg rondák voltak.


A lehetséges variációk:

1. A férfiak képesek azt hazudni egy nőnek hogy szép és vonzó, ha közben nem úgy gondolják?

2. Ez a pasi csak arra hajt?

3.Vagy ennek mindenki tetszik, és nincs ízlése?


Úgy megalázott ezzel, nekem még mindig tetszik, rá is kérdeztem erre az egészre, persze tagadta, de én már nem tudok benne megbízni, mire erre? Én úgy gondolom, egy kapcsolat legyen őszínte, és a vonzódás is nagy. Nem tudok hinni neki, és mivel a férfi barátjának mondta, úgy gondolom a férfibarátok őszintébbek egymás közt.


2011. márc. 3. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
gyakori. Igaz leginkább a fiataloknál, 40-eseknek már az is elég ha értelmes egy nő meg lehet vele jelenni mert igényes. Nem foglalkoznék ilyen emberrel
2011. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor kapcsolatban vagytok?


Amugy hagynám a francba ezt a férfit,ez a röptében a legyet is,mindegy hogy néz ki,csak legyen rajta luk.

2011. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

ja, ez a pasi szereti szédíteni a csajokat, pont egy ilyenbe futottál bele. Sorry.

És igen, ha akár a képedbe hazudja, ha kell, hogy te vagy a legszebb a világon. (de sokan nem ilyenek, viszont van ilyen is).


21/L

2011. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nyomoronc pasik a számukra előnytelen nőkön is szívesen gyakorolják csábítási technikájukat és közben jót röhögnek a markukba.Társaság előtt,látványosan szakítanék vele, de úgy,hogy minél égőbb legyen neki ;)

Másik lehetőség, hogy a barátod azért festett le ilyennek a haverja előtt, mert nem akarta, hogy az esetleg meg akarjon ismerkedni veled.De ez a kevésbé valószínű lehetőség.

2011. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Anyám...de egy kis f@sz ez a pasi:S
2011. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyenek. Azt nem tudnám megmondani mennyire gyakori mert lehet hogy az ember belefut ilyenbe mondjuk jópárszor, de lehet hogy csak peches. Én is ismertem ilyet, szám szerint 2 ilyennel is volt dolgom sajnos.
2011. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Úristen! Dehogy nem járunk, de ő teper én meg mióta ezt tudom gigamegahyperszupertahóbunkóban viselkedek vele. Kerülöm meg minden, aztán akárhogy elküldöm, mindig visszarepül mint a bumeráng. Ezért nem könnyű túl tennem magam rajta. Sőt mi több, eddig volt egészséges önbizalmam is, ami e megjegyzés hatására porrá hult. Úgy értem, akkor miért nem a szemembe mondta a kritikáját. Sajnos mióta ezt tudom elkezdtem felülvizsgálni az eddigi pasijaimat, nem e azoknak is csak így tetszettem...

Én magamat egyáltalán nem tartom csúnyának, egy 10/8asnak érzem magam, kellemes vagyok, vidám és az alakom is szép, bár a fenekemre többet kellene dolgoznom. De akkor is. Ha nem tetszettem neki már az elején, miért hajt rám még mindig? Ehhez az én női agyam kevés...

2011. márc. 3. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki, csak nem annyira, mint mondja.
2011. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

*Dehogy nem járunk, de ő teper én meg mióta ezt tudom gigamegahyperszupertahóbunkóban viselkedek vele.


Zseniális (intelligens) megoldás, figyelembe véve, hogy még mindig tetszik neked (ezt írtad).


*eddig volt egészséges önbizalmam is, ami e megjegyzés hatására porrá hult.


Ha ettől porrá hullt, nem igazán létezett. Az önbizalom attól ön-bizalom, hogy nem befolyásolja mások véleménye.


Egyébként pont annyit hazudnak a férfiak, mint a nők.

34N

2011. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5 hónapja tepergetett? Lehet, hogy ezzel a szöveggel "emberi méretűvé" akart törpíteni téged a saját önbizalmának növelése érdekében a haverja és önmaga előtt. Akárhogy is van,aki arra veszi a fáradtságot, hogy a hibáid között szemezgessen, kis önbizalmú pasi, azokat meg kerüld!
2011. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!