Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néha abban csalódsz a legnagyo...

Néha abban csalódsz a legnagyobbat, akiben megbízol!?

Figyelt kérdés

Ilyenek a barátnők! Ma rájöttem sokszor a barátnők a legnagyobb ellenségek! Elég szomorú :(

30 2 gyermekes anyuka vagyok és csalódtam egy barátnőbe... Ti is jártatok így?



2013. márc. 28. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,van ez így,előfordult már velem is.
2013. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd?
2013. márc. 28. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Míg meg nem tanulod, hogy feltétel nélküli bizalomhoz komoly tettek szükségesek.
2013. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már elég sokszor jártam így, és a vége az lett, hogy a lehető legjobban kerülök másokat, csak akkor beszélek másokkal, ha nagyon muszáj. Másszóval távolságtartó és bizalmatlan vagyok azokkal szemben, akiket régebb óta ismerek, mert nem egy olyan van, akiben többször is csalódtam. :( "A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg" Ez az idézet nálam bebizonyosodott, hogy igaz, mert az eddigi "barátaimnak" a 99%-a előbb-utóbb mindig hátba támadt. :/ 16/L
2013. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!